Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok ennyire különc vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ennyire különc vagy csak rossz társaságban élek? Hol vannak a hozzám illő lányok?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok és itt is ugyanaz a problémám, mint eddig bármikor. Az emberek nagy része pörgős, bulizós, haverkodós. Én viszont nyugisabb típus vagyok, nem vagyok különösebben ismerkedős, jól elvagyok a már meglévő haverokkal és ez csak egy példa a sokból. Szívesebben ismerkednék olyan lányokkal, akiknek nem létszükséglet felhívni magukra a figyelmet, nem annyira nagy hangúak társaságban, nem beképzelt p**sák, akik kikérik maguknak ha esetleg nem tetszel nekik és kiröhögnek, hanem az a tipikus kedves barátnő típusok. De a legelszomorítóbb az egészben, hogy nem is ismerek ilyen lányokat és kezdem egyre jobban magányosnak érezni magam, hogy még csak lány barátom sincs olyan, akivel egy jót beszélgethetnék.


Hol kéne ismerkednem? Valami ötletetek van?


21/F


2016. márc. 23. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a tény, hogy nem szeretsz szórakozóhelyekre járni, még önmagában véve csak a kapitalistáknak rossz hír, mivel nem tömöd pénzzel a zsebüket.

Amúgy a legtöbb csaj ugyanúgy utálja a diszkót, nézz el bárhova, minden diszkóban 3x annyi a pasi, mert a csajok tényleg nem ott szeretnek ismerkedni, részegek közt, hangos zene mellett ahol a saját hangjukat sem hallják sem ők se senki.

Komolyan mondom, még a könyvtár is jobb ismerkedő terep mint a büdös szórakozóhelyek, ahova csak olyan nők járnak, azok is csak olyan életszakaszukban, amikor fényezni akarják a saját ego-jukat, hogy fúú mennyi pasi jött oda hozzám ma éjjel.. és mindet lekoptattam :D

És ezt így mesélik egymásnak, mint egy Szex és N.Y. jelenetben :D

2016. márc. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz?
2016. márc. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nézz be a könyvtárba... Vagy a helyi jehova tanúihoz...
2016. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!