Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párom rossz társaságban, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom rossz társaságban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom rossz tásaságba keveredett, nagyon aggódom érte és már próbaltam vele beszélni, de nagyon makacs és nem érti az aggódásom. Egyik haverja, kidobó srác azaz ilyen klubokba meg bárokba meg rendezvényeken a tömeget tartja vissza. Volt már börtönben testi erőszak miatt. Nagyon dúrva arc, volt szerencsém megismerni. Több pénzt keresne ott mint a jelenlegi munkahelyén de én nagyon aggódom miatta, hogy beleviszi ez a gyerek a rosszba az én paromat. (Párom 25 èves) mit tegyek?

2016. júl. 26. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az aggodalom csak egy érzés amit egy hamis gondolat kreál. Ne csinálj semmit. Megtetted amit lehetett.
2016. júl. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerkntem itt te logsz ki a sorbol. Neked nem mondja s baratod, h menjel bmi jobban fizeto munkakorbe? Megmondja, h mit csinslj?
2016. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még egyszer elmondom, rossz társaságban van!!! Nem erről van szó hogy én tuszkolom bele egy jobb munkába... miről beszélsz???
2016. júl. 26. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek a kidobónak csúfolt emberek tényleg elég tökkelütöttek, mindnek van valamilyen defektje.


Megértem, ha nem örülsz, hogy a párod ilyen magasságokba küzdötte fel magát.


Ha beszéltetek róla és ő mégis ezt akarja akkor nincs mit tenni, a baj be is fog következni. Majd ha elköltött egy-két milliót ügyvédre, hogy csak felfüggesztettet kapjon térjetek vissza újra a témára, akkor majd fogékonyabb lesz.

2016. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!