Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Legkártékonyabb könyv, amit...

Legkártékonyabb könyv, amit olvastál? Több is lehet.

Figyelt kérdés
Nekem, A törzsi szabályok, annak a levél a töprengőkhöz c. része.

2017. aug. 31. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem találok ilyet, egy linket tudnál dobni?
2017. aug. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Néhány tankönyv. És ezt úgy mondom hogy szinte mindig jeles tanuló voltam és diplomám is van. Kártékony könyvet önszántamból kézbe sem veszek. Számtalan haszontalan dolgot tanultam. Vagy hazugságot a régi rendszerben.
2017. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Harry Mulisch: A menny felfedezése (lehet, hogy csak én nem értem a lényegét).
2017. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem pontosan a címére de valami Jehova tanúi könyv volt. Rengeteg olyasmi volt benne ami sértő volt számomra és olyannyira nem értettem vele egyet hogy nem is bírtam végigolvasni. Túlreagálom néha a dolgokat maybe xD
2017. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Otto Weininger: Nem és jellem
2017. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tandori Dezső: A Stevenson-biozmagória.

Fogadásból olvastam ki, de fizikai fájdalmat okozott.

Komolyan mondom, szívesebben olvastam volna ugyanakkora terjedelemben a "Lorem Ipsum..." kezdetű nyomdai tesztszöveget.

2017. szept. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Jamie McGuire: Gyönyörű sorscsapás.

A könyv az ifjabb női generációra tartom károsnak. Alap esetben csak egy alsó középkategóriás "romantikus" könyv.

A hiba ott van, hogy igen tekintélyes rajongótábora van a férfi főszerelőnek, aki ha lepucoljuk róla a tejszínhabot, egy idegbeteg állat. Csak úgy van tálalva a karakter, hogy még az is romantikus gesztusnak hat, ha a pasi szétkeni a lakberendezést a falon, mert a csaj nemet mondott rá. Pfff...

2017. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan ér, ami bennem nem tett kárt, de sztem kártékony, vagy legalábbis tele van bulshittel, amivel sztem másnak gondot okozhatnak, az a Titok.
2017. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem olvasok ilyen könyveket.
2017. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#1 Könyvtári példány, a soros alapítvány támogatásával került kiadásra. 380 oldalas könyv, tele elgondolkodtató marhasággal.

Magyar ember írta.


Példa: Boldogok, akik sírnak mert megvígasztaltatnak.

Kafka szerint, a mennyország olyan hely, ahol a sírás a boldogság.

2017. szept. 2. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!