Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen nagy bűn kihagyn...

Tényleg ilyen nagy bűn kihagyni a szalagavatós keringőzést?

Figyelt kérdés

Végzős fiú vagyok gimnáziumban.

Jövőhéten kezdődnek a táncpróbák a szalagavatós keringőre, és egyre gyakoribb beszédtémává válik ez a dolog.


Én nem táncolok.

Azzal, hogy kihagyom a keringőt pénzt, izzadságot, gyomorgörcsöket, pánikrohamokat, dührohamokat, kínos pillanatokat, megalázottságot, fáradtságot, időt spórolok meg (nem túloztam!).

Amikor valahogy valaki (nem csak korombeli) rákérdez és megtudja, hogy én nem táncolok, esküszöm akkora bűnként kezeli, mintha öngyilkosságot terveznék elkövetni.

Eddig mindig mindent szó nélkül megcsináltam, bármennyire is stresszes volt, de egy ennyire (számomra) felesleges dolog miatt nem akarok álmatlanul tölteni éjszakákat, azon aggódva, hogy ugyan mit fogok elrontani legközelebb (most sem túloztam).


Ti táncoltatok/táncoltok és, ha nem, miért nem?


2017. szept. 6. 17:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

lanykent en voltam az egyetlen az osztalyban, aki nem tancolt, de az egesz evfolyamban is talan harman, ha voltunk max. en les zrtam, ki mit gondol esetleg errol. utalok tancolni, es nem is tudok. egyedul a szep ruhat sajnaltam, amilyen legkozelebb csak az eskuvomon lehet, dehat amugy is egy vagyonba kerult volna EGYETLEN alkalomra. a masik meg a rengeteg ido, faradtsag, stb, amiket te is emlitettel.. en szemely szerint gyulolok minden ilyen folosleges, hosszu, unalmas puccparadet, szoval valahogy vegigszenvedtem, de eszem agaban nem volt tancolni, es nem is bantam meg. foleg elnezve a tobbiek benazasat... 😂

19/L

2017. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én sem táncoltam annó.

Nem is bánom azóta sem, pedig már 12 éve érettségiztem.

2017. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én kihagytam, és egy percig se filóztam rajta, hogy menjek-e. A ballagásra is csak azért mentem, mert osztálytársam megkért rá. Ki nem állhattam a sulit.
2017. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én vagyok az egyetlen ember az évfolyamban, aki nem fog táncolni. Bár én alapból nem is akarok elmenni a szalagavatóra.

Lány vagyok, de kb semmi nőiesség nem szorult belém, tehát el sem tudnám magam képzelni abban a habos-babos ruhában ott táncikálni. Ki is tűnnék a többiek közül a kemény 150 centimmel...Amúgy sem vagyok jóban senkivel, levegőnek néz mindenki, vagy ha nem, akkor rajtam röhögnek. Lányokból amúgy sincs hiány, minden fiúnak 2-3 lány jutott, majd így találnak ki valami táncot.

2017. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is kihagytam anno, egyedüliként az osztályból. Néztek is rám, mit a véres rongyra, az ofő is. Soha nem bántam meg, utáltam az osztályomat, később a bankettre se mentem el.
2017. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%

Én is kihagytam, és egyáltalán nem bánom. Idővel úgyis megismerkedsz egy különleges személlyel, akivel szabad akaratodból akarsz keringőzni, és akivel hatványozottan jobban éreznéd magad mint egy melléd rendelt párral.


Egyedül csak azt a tánctudást sajnálom, amit akkor elsajátithattam volna.

2017. szept. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!