Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők miért csinálnak meztelen...

Nők miért csinálnak meztelen képet magukról? Higyjek neki?

Figyelt kérdés

A nejem csinált magáról.

Közös az online tárhelyünk és a telefonos fotókat automatikusan feltölti.

Épp nézegettem a képeket, akkor bukkantam rá. A hónapban két különböző időpontban is csinált meztelen fotókat magáról, meg múlt hónapban is. Telefonról törölte.


Esküdözik, hogy nem küldte el másnak. Akkor miért csinálta? Van itt esetleg olyan lány, aki nem tini már és "csak úgy magának " csinált ilyet, hogy 10 perc múlva kitörölje?



2017. szept. 9. 22:09
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
a csöcsös puncis kép nem éppen fejlődési fotóra utal.
2017. szept. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

Esküdözött? néz körül a rosszlányokponthún, hátha kiváncsiságból regisztrált, hogy hány férfi találja vonzóank, olyannyira, hogy 25/óra adna...hiszen írtad suncit villantott.


(Aztán majd ő is kidob egy kérdést ide. Hol rontottam el, a férjem a rossz...okpont hún nézegette a húsikat)


Esküdözött? Hozzád ért a kezével, amikor esküdözött v. Fedezékbe vonult?

Miről árulkodott a szeme? Félelem? Idegesség?

2017. szept. 10. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:

Női társkeresők adatlapját nézegetve kb mind írja, hogy nem küld pucér fotót magáról....ezek szerint van rá hatalmas igény...

Van, aki beadja a derekát simán...

2017. szept. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit. Egy csomóan fotózzàk magukat meztelenül, kíváncsiak milyen kèpeket tudnak kèszíteni magukról, vagy dokumentálni akarnak egy folyamatot (változás, fogyás, izomépítést, tónusosodás stb...), sőt van akit ez felizgat, de ez még koránt sem jelenti, hogy megcsal, vagy meg akar csalni. Csak emiatt nem hiszem, hogy aggódnod kellene.
2017. szept. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
53%
tuti hogy fasinak kuldozgeti a fotokat, ezt nem lehet kimagyarazni ne dolj be neki.
2017. szept. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
87%
Képen teljesen máshogy néz ki az ember, mint tükörben. Nekem is volt ilyen időszakom, amikor szerettem magam fényképezgetni. 😊 nincs ebben semmi különös. Persze ez nem zárja ki, hogy a feleséged nem küldte el senkinek. De ennyiből még nem is biztos.
2017. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:

Fogyókúra alatt csinálom ezt rendszeresen. Vagyis életmód váltás. Hétről hétre nem olyan nagy a változás, de ha visszanézed, az.

Itt most nagyon nagy túlsúlyról beszélek, de izomépítésnél is mehet ez.


Ha ilyen pózolós, nyitottszájas, "hívd Annát" kép, az gyanús. Ha csak áll, akkor sztem nem az.

2017. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mert belenézett a tükörbe, úgy ítélte meg, jól néz ki, így lefotózta magát, nézegette, örömködött, hogy hú de atomkirályul nézek ki, aztán kitörölte, van ilyen. Nem kell ehhez nagy logika.
2017. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy így igaz. Nagyon szeretem, ezt ő is tudja.

Könnyes szemmel esküdözött, hogy nem küldte senkinek.

Ami mégis kétségbe ejt, hogy használta az üzenetküldő alkalmazást pont akkortájt.

Hogy küldött e valamit azt nem tudom.

Remélem nem.

2017. szept. 10. 23:47
 20/51 anonim ***** válasza:
100%

ha magának készítette volna akkor nem takarja ki a cicit,mert minek.

de ahogy írod akkor ez eldőlt.

2017. szept. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!