Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők miért csinálnak meztelen...

Nők miért csinálnak meztelen képet magukról? Higyjek neki?

Figyelt kérdés

A nejem csinált magáról.

Közös az online tárhelyünk és a telefonos fotókat automatikusan feltölti.

Épp nézegettem a képeket, akkor bukkantam rá. A hónapban két különböző időpontban is csinált meztelen fotókat magáról, meg múlt hónapban is. Telefonról törölte.


Esküdözik, hogy nem küldte el másnak. Akkor miért csinálta? Van itt esetleg olyan lány, aki nem tini már és "csak úgy magának " csinált ilyet, hogy 10 perc múlva kitörölje?



2017. szept. 9. 22:09
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Hú, sajnálom! Nehéz ügy, de én lehet, hogy nem foglalkoznék vele. Ha amúgy minden más oké és szeretitek egymást és hajlandóak vagytok dolgozni a kapcsolatotokon akkor előfordulhat, hogy lehet ez még jó, de tenni kell érte. Mielőtt kirúgod azt azért vedd fontolóra, hogy egy új kapcsolat kiépítése is van annyi munka mint egy régi kapcsolat rendberakása, sőt, főleg ha összeházasodtatok az azért feltételezi, hogy sok minden stimmel(t) köztetek! Ráadásul az újnál sincs garancia semmire! Fel a fejjel!
2017. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
ejj,bakker...
2017. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért csinálta. Mi hiányzott neki... Kérdeztem mit nem kapott meg tőlem. Azt mondta nem volt olyan. Én mindent jól csináltam, csak az újdonság, meg az új szexuális vágy...
2017. okt. 14. 19:10
 44/51 anonim ***** válasza:

Amikor egy ilyet megtud az ember, az elég nagy törés. Szerintem akkora, hogy nyugodt szívvel és lélekkel már nem lehet többé abban a kapcsolatban lenni.

Szerintem keress mást. Soha többé nem fogsz bízni benne. Megcsalt, hazudott, ennyi.

2017. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
nem meztelenül, de igen, mert fogyókúráztam és akartam látni a változást.
2017. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 MR.X. ***** válasza:
58%
ÁÁÁ...rendes ahogy olvastam elejétől a végéig egyre jobban kalapált a szívem...Hogyha valakit szeretek soha nem csalom meg senkiért ott kezdődik! Akkor sem ha pisztolyt fognak a fejemhez!!! A fogdokinak meg kiverném pár fogát...Biztos tudta a doki, hogy nős csajjal kezdett ki és ez undorító dolog!!! De Én amondó vagyok, hogy EGYETLEN EGYSZER meg lehet bocsátani a hibát! Aki 2x ugyanazt hibázza az menjen ahova akar!!! (Egy férfi.)
2017. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Kérdés, hogy ez egynek számít-e. Mert fél éves viszony volt, addig tartott míg rá nem jöttem. Az egy dolog, hogy mással nem csalt meg.

2017. nov. 13. 17:59
 48/51 reszelo válasza:

Ne viccelj már!


Bakker, a nők totál analfabéták minden technikából. Azért nem törölte tárhelyről mert full el is felejtette, hogy oda is felmegy vagy azt hitte, hogy ha a mobilról törli, akkor onnan is. Én inkább az elsőt mondanám.


Kizárt, hoyg csinál magáról képet, NEM neked, és megfoja és törli.


Az én tanácsom nők terén, hogy csak azt vedd el, aki 1000 teszteden átment már, és annak se higyj el semmit bemondásra. Na nem is kell őket követgetni, van ezer más dolga az embernek, de azért mégicsak szarabb ha úgy tudod meg, hogy megcsaltak, hoyg elhitted, minthogy az elejétől fogva nem hitted el a dumáját nem?


Minden nő egy telibszott betyár kva, ezt tudjuk!


És éppen te szolgáltattad a legújabb téglát eme várfalba.

2017. dec. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 reszelo válasza:

Most olvasom amiket írtál, hoyg kiderült. De jó, hogy jól írtam az előbb :)


Hát jó nagy hülye vagy haver, hogy még ajándékot vettél neki erre és szeretgetted, majd leírtad ide, hogy mégsem csalhatott meg, mert viszonozta :D:D:D:D


Az ilyenekkel csinálják meg főként. Ezek olyanok, mint a macskák, érzik a gyengeségedet. Persze, tudom, erre jön a piros pacsi. Pedig így van.

2017. dec. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

Hát bameg olyan... azt hittem ha mindig gyengéd leszek vele és kimutatom mennyire szeretem, azt értékelni fogja, de nem...

Egy olyanra cserélt fel, aki amellett, hogy használta még ki is fizettette vele a fogait amit csinált. És ez így jó volt neki.

Hihetetlen.

2017. dec. 20. 09:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!