Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők miért csinálnak meztelen...

Nők miért csinálnak meztelen képet magukról? Higyjek neki?

Figyelt kérdés

A nejem csinált magáról.

Közös az online tárhelyünk és a telefonos fotókat automatikusan feltölti.

Épp nézegettem a képeket, akkor bukkantam rá. A hónapban két különböző időpontban is csinált meztelen fotókat magáról, meg múlt hónapban is. Telefonról törölte.


Esküdözik, hogy nem küldte el másnak. Akkor miért csinálta? Van itt esetleg olyan lány, aki nem tini már és "csak úgy magának " csinált ilyet, hogy 10 perc múlva kitörölje?



2017. szept. 9. 22:09
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

Amúgy gondolkodtam. Ha viszonya lenne vele, talán úgy se lenne értelme először reggel ruhás szexi képet, majd aznap este tangás cici eltakaróst, egy hét múlva meg teljesen meztelent küldeni, mert a két alkalom között nem járt nála vagy nincs igazam?

Mondjuk így sem igazán van, hogy azt mondja magának csinálta kíváncsiságból és törölte is.

Lényegében ha rákérdezek még mindig tagad, néha dühös, de vettem neki ajándékokat, elérzékenyülve, ölelgetve biztosított róla, hogy szeret és sosem csalna meg.

2017. szept. 20. 20:30
 32/51 anonim ***** válasza:
48%
Igazából én is rendszeresen szoktam csinálni a páromnak,bár nem tagadom,hogy nem szoktam küldeni másnak is,de ezt tudja,nem zavarja :) 36N
2017. szept. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

Elkaptam, tényleg a fogorvosnak küldte


...

2017. okt. 11. 02:47
 34/51 anonim ***** válasza:
Akkor együtt vannak ? Vagy mi történt ?
2017. okt. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

Nem, ma volt utoljára. Csak elkaptam a kezéböl a teloját, mert épp törölte mit írt a fogorvossal. Pikáns üzenetek.

Feleségem ezután nagy nehezen bevallotta, hogy neki küldött képeket, meg rendelobe fogdosta a mellét és ő hagyta neki.

Állítólag szex nem volt, háznál van a rendelő, felesége is ott járkál a senkiházinak.

Beszéltem telon a köcsöggel. Aztán találkozunk, kicsit helyre rakom.

2017. okt. 11. 05:27
 36/51 anonim ***** válasza:
Az igen :D
2017. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Volt szex is.
2017. okt. 12. 06:26
 38/51 anonim ***** válasza:
El nem vette még?
2017. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Kitől tudod, hogy volt szex?

Nézd én megértem, hogy szereted a feleségedet és neki meg akarsz bocsájtani ezért most minden haragodat a fogdokira összpontosítod, de Neki ehhez a dologhoz nem sok köze van és Neked sem fokdokihoz. Itt a feleséged az aki megcsalt téged (már ha egyáltalán), semmi értelme a fogdokinak puffogni, főleg ha esetleg tud Neked ártani. Egyrészt ha a fogdoki helyében lennék, valószínűleg csak kiröhögnélek, másrészt meg akkor is azt mondanám, hogy volt szex, ha nem volt, főleg ha nekiállsz ugrálni. Könnyen lehet, hogy nem volt semmi komoly, csak dokink szerette volna és látta, hogy mennyire felbosszantott Téged, ezért mondta (ha Ő mondta), hogy ez több volt egyszerű flörtnél.


Én a helyedben elengedném ezt a fogdokis dolgot, tizenhat évesen menő nekimenni annak aki ránéz a lányra aki tetszik, de később már nem és az értelmesebb nőknek sem imponál ha barlanglakó orángután módjára nekiállsz fitogtatni a tesztoszterontúltengésedet. A feleségeddel foglalkozz! Vele beszélj arról, hogy mi volt, hogy miért volt és ez alapján döntsd el, hogy mit akarsz kezdeni a helyzettel. A többi csak dráma...

2017. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

Ő mondta el. Hogy szexeltek. Aztán leszopta azt a kötsögöt. 3 hónapig tartott, akkoriba lett vége, mikor kezdtem gyanakodni. Nem mondta el, állítólag, mert félt, hogy elhagyom

Most már tudom az egészet.

2017. okt. 12. 12:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!