Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők miért csinálnak meztelen...

Nők miért csinálnak meztelen képet magukról? Higyjek neki?

Figyelt kérdés

A nejem csinált magáról.

Közös az online tárhelyünk és a telefonos fotókat automatikusan feltölti.

Épp nézegettem a képeket, akkor bukkantam rá. A hónapban két különböző időpontban is csinált meztelen fotókat magáról, meg múlt hónapban is. Telefonról törölte.


Esküdözik, hogy nem küldte el másnak. Akkor miért csinálta? Van itt esetleg olyan lány, aki nem tini már és "csak úgy magának " csinált ilyet, hogy 10 perc múlva kitörölje?



2017. szept. 9. 22:09
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
reszelo: Szerintem ez nem női vagy férfi sajátosság. Ezek emberi tulajdonságok amikkel bizonyos emberek nemfüggetlenül rendelkeznek, bizonyos emberek meg nem. Elhiszem, hogy könnyebb a nőkre haragudni és Őket okolni kb. mindenért, de azért nálad is van baj az ide általad leírtak alapján. Gondolom ha Te másfelé kacsintgatsz az azért rendben van. Csak a nők kurv4k mind, ugye?!
2017. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!