Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy ismerősöm, aki imád...

Van egy ismerősöm, aki imád vitatkozni; hogy csapjam le, hogy ne tudjon fogást találni rajtam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. szept. 14. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanulj sokat az adott témáról amiről a vita szól és próbáld te vezetni a beszélgetést kérdésekkel.
2017. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod, én is ilyen vagyok. Hagyd, hogy kiélje magát, mert tombolni fog
2017. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kerüld el, ha kérdezi miért kerülöd akkor mondd el, ennyi
2017. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a vita az fantasztikus dolog, viszont ott nem kell lecsapni semmit, hanem csak érvelni. Ha ő a jobb érvelő, akkor mindegy mit mondasz :)


szerintem te egy veszekedős ismerőssel állsz szemben, szinte már-már kötekedős. Erre pedig a legjobb az ignorálás.

2017. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm és az agyamra megy! Folyton csak neki lehet igaza, mindent kimagyaráz, vitatkozik velem, de hiába van igazam, neki áll feljebb. Én igyekszem kerülni a vele való komolyabb beszélgetéseket mert úgyis csak ez a vége.
2017. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy imád vitatkozni?

Mindenkivel?

Honnan veszed, hogy vitatkozik?


Lehet, hogy tanít.

2017. szept. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!