Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kutyások vagy macskások...

Kutyások vagy macskások vagytok inkább?

Figyelt kérdés
És szerintetek a kutyás és macskás embereknek másabb a személyiségük, azaz egyetértetek pl. azzal, hogy a macskákat preferáló emberek visszahúzódóbbak, otthonülősebbek, míg a kutyások aktívabbak?
2017. szept. 16. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kutyás vagyok és otthonülős-visszahúzódó :)
2017. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kutyás vagyok, szeretem a cicusokat is, nem élek sztereotípiákkal nem vonok le ebből konklúziókat. Minden ember olyan amilyen pl. én mindig is kutyát szerettem volna de macskát vettem magamhoz, mert nem akarom kínozni a kutyust egy panel lakásban, főleg, hogy nem vagyok sűrűn itthon, mostmár macskám sincsen természetes halált halt szegénykém 😕
2017. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kutyás, mert kutyám van. De ha lenne macskám (is), akkor macskás (is) lennék. Amúgy otthonülő típus vagyok, de ha úgy van kedvem szívesen ki is mozdulok.
2017. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kutyákat jobban bírom.

Egyet értek vele. A kutya jobban használja az eszét.

2017. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Száz százalékban kutyás vagyok, egyben visszahúzódó és begubózó alkat is.
2017. szept. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!