Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Hogyan legyen...

Mit csináljak? Hogyan legyen ennek vége?

Figyelt kérdés
Rettenetesen szeretethiányos vagyok. :( Folyton arra vágyok,hogy valaki (bárki) mindenkinél jobban szeressen engem. Már gyerekként is a pótanyát,pótapát kerestem az emberekben. Apum sose törődött velem, eljárt munkába,aztán otthon napi 4 doboz sör,és lefeküdt aludni vagy éppen verte anyámat. Anyám 9 éves koromig viszonylag jól bánt velem,aztán elkezdett ő is verni,alázni mások előtt, lerombolni az önbizalmam. Én küzdöttem,hogy ne bukjak ki teljesen . De azóta ha egy felnőtt nő/ férfi kedves velem,folyton arra vágyok legbelül,hogy bárcsak olyan kapcsolat alakulna ki köztünk,mint anya/lánya , apa/lánya kapcsolat. De persze ez sosem történik meg. Mindig hülye pasikat fogtam ki,pont ennek köszönhetően,mert ha már kedves volt velem,azt hittem ő szeretni fog. Már bennük se tudok bízni. Mit tegyek,hogy elmúljon ez a szeretethiány? :'( 22/L
2017. júl. 31. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz, aki segít neked feldolgozni a traumáidat.
2017. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
majd kapsz egy nagyölelést :D amúgy szerintem is szakember segítene.
2017. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!