Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem veszi senki komolyan...

Miért nem veszi senki komolyan a meghívásaimat?

Figyelt kérdés

Egy rakat itteni emberre ráírtam már, hogy eljönne-e moziba velem. Egyszerű az oka: szeretek moziba járni, de nincsenek barátaim.


Viszont elképesztően paranoiás itt mindenki, mert eddig senki nem mondott igent.

17 éves kábé 60 kilós srác vagyok, tehát ha akarnék se tudnék ártani, a jegyüket kifizetném, ha nem akar az illető akkor beszélgetnünk sem kell...


Ha azon múlik akkor előtte még aktfotót is küldenék.


Hogyan lehetnék sikeresebb a mozibahívásokkal?

Egyszerűen egyre elkeseredettebb vagyok hogy még ilyen elképesztően nagy engedményekkel sem találok senkit aki eljönne velem egy rohadt moziba.


2017. szept. 17. 19:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
68%

Az emebrek nem így működnek. Muszáj kialakítani a bizalmat előbb, ami neten nem épp könnyű.


Ráadásul moziba akarod hívni őket, ami egy sötét hely, beszélni sem tudtok. nem túl bizalomgerjesztő, érted!


Ann demarais: első benyomás c könyvet ajánlom! Példákat láthatsz benne, tippeket-leírásokat, és a pszichológiai hátteret is taglalja, meg magadat is ellenőrizheted hol tartasz éppen abban, hogy jó első benyomást tehess másokra, így elnyerd a bizalmukat és a szimpátiájukat, később pedig a barátságukat akár :)

enkóron fent van, windjview kelleni fog a megtekintéséhez (.djvu fájl)

2017. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!