Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is utálja az embereket?

Más is utálja az embereket?

Figyelt kérdés

Már szinte csak a nagyon szigorúan megválogatott baráti körömet tudom elviselni.

Ahova csak megyek mindenhol büdös pronyó csőcselék primitívségét kell tolerálnom.

Ma este. Győr külvárosa, áltagos környék, Lidl.

Bemegyek, kenyér osztály, jól szituált anyuka és csemetéje tömik a pofájukba a tökmagos pogácsát, egy másik a kezükben, gondolom azt is elmajszolják amíg az üzletben lesznek. Kicsit arébb helóvin tököt emel ki a kiscsávó a nagy papirdobozból de nehéz neki elejti, széttörik. Anyukája körülnéz és mondja neki, hogy gyere menjünk.

Pénztárnál sor, beállok. Bemondják, hogy megnyílik egy új pénztár. A sor legvégén álló nő már a gongra sprintel a megnyíló pénztárhoz, egy pronyók is a legvégéről. Aztán amikor felvette az első poziciót, kaján vigyorral a képén nézeget hátrafelé - így lesznek az utolsókból elsők - aki ugye élelmes. Sorra kerülök, pénztároscsaj húzza le a cuccokat, közben egy kolléganője aki már végzett utcai ruhában megy el mögötte és pár méterről mondja neki, hogy mosolyogj, mért nem mosolyogsz, na van rá okod mosolyogj. Ezt természetesen a vevők füle hallatára.

Megyek ki a boltból, a tolóajtó túloldalán velem szemben áll egy fickó munkásruhában, fogai hiányosak, egy doboz sört bont fel éppen. Amikor elhúzódik az ajtó éppen akkor fut ki a hab amit ő próbál leszürcsölni de persze a nagyja folyik le a kezén, a ruháján a cipőjére, közben úgy röhög mint egy elmebeteg, 1 méterrel a kijárattól, a kifelé jövő emberekkel szemben. Komolyan egy zombifilmben éreztem magam végig. Alig vártam hogy beüljek az autóba és egyedül lehessek.


2017. szept. 20. 20:17
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Amit az ilyen emberek számára a legnagyobb büntetès, ha nem vesszük komolyan őket ès nem figyelünk rájuk. Igazán nincs mit. :)
2017. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
0%
Engem is erdekelne, hogy Te mit tettél le az asztalra, hogy ilyen magas lóról beszelsz.....
2017. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Kèrdező veled van a baj nem ezèrt meg azèrt.
2017. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm az eddigi válaszokat minden 70IQ felettinek. Megkönnyebülés volt látni, hogy azért az emberek kb fele rendben van, nem olyan rossza a helyzet ahogy gondoltam.

De látom hazaértek még páran a Lidliből.

Lehet, hogy ma más a hangulatom mint tegnap vagy megfogadtam az egyik válaszoló tanácsát de teljesen másképpen viszonyulok hozzátok.

Ma csak mosolygok a buta embereken és valami megengedő szánalmat érzek feléjük.

Pl. azon is hogy az a sok ember akinek rámutattam a mélységes surmóságára és magára ismert most nagy frusztráltságábal azt ordibálja, hogy MIT TETTÉL TE LE AZ ASZTALRA?

Ez tényleg nagyon szórakoztató. Mire gondolhat az ilyen népség amikor ezt kérdezi?

Tényleg nem fedeztem fel a rák gyógyszerét, nem úsztam világcsúcsot, nem másztam meg a Mount Everestet. (bár gondolom ők sem)

Szóval lehet, hogy semmit nem tettem le az asztalra. De legalább nem szartam oda.

Ti odaszartok az asztalra primitív létetek minden 5 percében és miközben éppen szartok az asztalra onnét kiabáltok nekem hogy TE mit tettél le az asztalra?

2017. szept. 21. 19:39
 45/51 anonim ***** válasza:
De egy proli vagy Te.... az általad említett emberek után, már csak azt a fajtát szánom, munt amilyen Te vagy 😂😂
2017. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Kèrdező te egy igazi valóságshow szökevèny vagy.
2017. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Beszarok a kérdezőtől xd
2017. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Az van kedves kérdező h a butaságot tolerálni kell..tudom nehéz és sem érzem magam komfortosan egy ilyen környezetben amit leírtál..én is találkoztam a jelenséggel, a kisebb városok pályaudvarain főleg,annyira zavaró volt a sok részeg és bután viselkedő ember, meg persze megfigyelhető ez a jelenség az olcsóbb szupermarketekben is lidl, coop, stb...de tudod ezt a helyzetet tolerálni kell és megérteni h ők mitől lehetnek ilyenek, ez h "undorodsz" tőlük első blikkre teljesen természetes, de meg kell tanulnod megérteni őket..nekem ez segített h kezelni tudjam ezt a helyzetet.. és az h valaki számára a tisztelet és figyelmesség elemi szinten létező és látja h másokban nem az nem felsőbbrendűség bármit is írnak itt sokan és nem kell hozzá diploma vagy jól menő vállalkozás h sz ember leírja h valami tapintatlanság vagy emberi jellemhiba..ez szimpla neveltetés..

Miért van az h sokan nem fogdossák össze a kirakott péksütiket? más meg még azt is hagyja h a gyereke összenyalja? szimpla neveltetés..aki kapott jó neveltetést az tudja h úgy kell parkolni h a másik is elférjen..ez például csak egyszerű figyelmesség a másik felé..és igen mennyi olyat látni h ahol nincs kijelölt, "kicellázott" parkoló ott összevissza állnak az emberek és nem érdekli őket h másnak is adjanak helyet. De tudod kedves kérdező ezek az emberek a saját életük minden területén ilyenek, így valahol isszák ők a levét ennek, sajnos. Amúgy meg mindenkinek van hova fejlődni, nekem is neked is biztosan.

2017. szept. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

48

"meg kell tanulnod megérteni őket."

"tolerálni kell"


Hogy jössz te ahhoz, hogy megmond másnak hogy mit "kell" csinálnia?

Döbbenet.

2017. szept. 27. 20:34
 50/51 anonim ***** válasza:
XD neked akkora egód van, hogy a mi Napunk porszem hozzá kèpest. Komolyan menned kène celebnek. Ilyen hülyèt, mint te ritkán látni kedves kèrdező. Ezt tükör elött gyakoroltad? Nagyon kemèny vagy. Te leszel a mai naptól fogva az intő pèldakèpem. Ha ilyen leszek, mint te akkor nem akarok èlni. Ahogy látom neked is elèg szar lehet.
2017. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!