Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is utálja az embereket?

Más is utálja az embereket?

Figyelt kérdés

Már szinte csak a nagyon szigorúan megválogatott baráti körömet tudom elviselni.

Ahova csak megyek mindenhol büdös pronyó csőcselék primitívségét kell tolerálnom.

Ma este. Győr külvárosa, áltagos környék, Lidl.

Bemegyek, kenyér osztály, jól szituált anyuka és csemetéje tömik a pofájukba a tökmagos pogácsát, egy másik a kezükben, gondolom azt is elmajszolják amíg az üzletben lesznek. Kicsit arébb helóvin tököt emel ki a kiscsávó a nagy papirdobozból de nehéz neki elejti, széttörik. Anyukája körülnéz és mondja neki, hogy gyere menjünk.

Pénztárnál sor, beállok. Bemondják, hogy megnyílik egy új pénztár. A sor legvégén álló nő már a gongra sprintel a megnyíló pénztárhoz, egy pronyók is a legvégéről. Aztán amikor felvette az első poziciót, kaján vigyorral a képén nézeget hátrafelé - így lesznek az utolsókból elsők - aki ugye élelmes. Sorra kerülök, pénztároscsaj húzza le a cuccokat, közben egy kolléganője aki már végzett utcai ruhában megy el mögötte és pár méterről mondja neki, hogy mosolyogj, mért nem mosolyogsz, na van rá okod mosolyogj. Ezt természetesen a vevők füle hallatára.

Megyek ki a boltból, a tolóajtó túloldalán velem szemben áll egy fickó munkásruhában, fogai hiányosak, egy doboz sört bont fel éppen. Amikor elhúzódik az ajtó éppen akkor fut ki a hab amit ő próbál leszürcsölni de persze a nagyja folyik le a kezén, a ruháján a cipőjére, közben úgy röhög mint egy elmebeteg, 1 méterrel a kijárattól, a kifelé jövő emberekkel szemben. Komolyan egy zombifilmben éreztem magam végig. Alig vártam hogy beüljek az autóba és egyedül lehessek.


2017. szept. 20. 20:17
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim válasza:
Kicsit ki vagy égve...nekem is vannak ilyen időszakaim. Próbálj meg kirándulni egyet, menj hegyet mászni vagy valami. A házban ülés is segít...leülsz kockulsz egy sort aztán isten áldja a világot. :D
2017. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

17

De érted, hogy nem fogatlan ember látványával van gond. Vagy nem tudom. Inkább kérdezem. Érted?

Az emberek másokat totál leszarva, a másikkal szemben undorító, inkorrekt módon léteznek és ez nekik teljesen természetes.

Próbáljatok a mondanivalómmal vitatkozni.

Megállapítani hogy biztos boldogtalan vagyok, hát .. na

2017. szept. 20. 20:58
 23/51 A kérdező kommentje:

20 Nagyon jót írt. Tényleg.


21 is

2017. szept. 20. 21:00
 24/51 anonim ***** válasza:
Miért baj h ott esznek bent az üzletben,Amerikában ez divat h mielőtt megveszik az ételt,italt elkezdik fogyasztani,de attól meg kifizetik.szerintem túl sokat foglalkozol az emberekkel,nem kene ennyit és boldogabb lennel hidd el.
2017. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

24

Már megint a boldogság:))


Igen, világos, hogyha lesüllyednék ezeknek az embereknek az erkölcsi szintjére akkor bamba vigyorral a képemen andalognék közöttük és természetesen nem zavarnának ezek a dolgok hisz én is olyan lennék mint ők.

De pont ez az amit semmilyen körülmények közt nem szeretnék.

Ennyit nem ér nekem a "boldogság"

2017. szept. 20. 21:22
 26/51 A kérdező kommentje:

20-nak még

Könnyen megy amit írtál egy pszichopata személynek aki úgy általában az embereket nem vele azonos szinten lévőnek látja. Alapból alsóbbrendűnek, eszköznek esetleg ami őt valamihez hozzásegítheti.

Én magammal egy szinten lévőnek látok mindenkit alapból, ezért zavar valószínűleg, hogy nekik miért nem evidensek alapvető dolgok.

Ezeket senki nem választja.

Nem sértésnek szántam.

2017. szept. 20. 21:30
 27/51 anonim ***** válasza:

Na úgy képzeld el, én lényegében mindenkit leépítettem a környezetemből.


Második sort olvasva azonnal a Lidl jutott eszembe, és nem azért mert láttam hogy azt írtad a harmadikba. :) Az egy olyan hely ahova már csak nevetni járok be. A nagy magyar proletár réteg gyülekező helye.


Én elkezdtem inkább drágább helyekre vásárolni járni, hátha ott nem fordul meg ez az alja nép. Ott meg az újgazdag bunkó rétegre találtam rá. Akik olyanok mintha 12 éveseknek adnál rengeteg pénzt és tessék találjátok fel magatokat.


Ebben az országban még annyi sincs hogy egy bevásárlóközpontba viselkedjenek, nem hogy máshol. Én már az utcán is inkább turisták köré szegődöm. Siralomvölgy.


Cseszettül jól látod a világot, nem veled van a baj. :D

2017. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:

27

Köszi

2017. szept. 20. 21:55
 29/51 anonim ***** válasza:
Szar èleted lehet kèrdező. El sem olcasom az agymenèsed. Ember vagyok.
2017. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:

29

Megértem. Valószínűsíthető, hogy melyik oldalon ismernél magadra.

2017. szept. 20. 21:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!