Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SEGITSÉG! Nagy bajban vagyok,...

Arimyevery kérdése:

SEGITSÉG! Nagy bajban vagyok, mit tegyek?!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,2 hónap és 15. 13 évesen estem bele az anorexiába,azóta lelkileg nem tudok kigyógyulni.. ugyan testileg mar teljesen rendben vagyok,nem vagyok kórosan sovány de egyszerűen úgy érzem nincs kiút,mert most is GYŰLÖLÖM a testem,ahogy kinézek. A legalacsonyabb súlyom 37 kiló volt,most olyan 47-8-9 kiló körül lehetek,de egy undorító bálnának érzem magam. Nagy a fenekem,a combjaim,hasam. Arról nem is beszélve hogy az anorexia óta nem jött meg a menstruációm,és attól félek már sose fog,mert már teljesen normál súlyú vagyok! Lelki terrorom van emiatt,rengeteget sirok,a suliban is rosszul teljesitek! Pszihiáterhez is járok 2 hetente,már egy éve de csak a testemen látom,hogy változtam volna... esetleg aki volt mar ilyen helyzetbe tudna irni nekem?! SEGITSETEK,ötleteljetek. Esetleg járjak el személyi edzőhöz?! Diétázzak?! Mit javasoltok?!

2016. okt. 8. 17:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
73%

Ajánlok egy könyvet, ami szerintem sokat segítene neked. Mindenképp olvasd el!

Emma Woolf - Egy alma per nap

2016. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Eddz! Súlyzós edzésre gondolok. Miket eszel egy nap?

Milyen magas vagy?

Ennyi kilósan nem lehetsz kövér, sehogysem. Az izmos, erős nők szépek, légy Te is az😎😎

A menstruációd azt mutatja, hogy vagy a súlyod alacsony vagy keveset eszel vagy mindkettő.

2016. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
160 centi vagyok nem olyan magas..lehetseges az is hogy mar 50-51 kilo vagyok,mert egy nap RENGETEGET eszek de mar nem azert hogy hizzak csak egyszeruen azt akarom hogy megjojjon.. szeretnek enis formalodni meg tetszeni magamnak,de valahogy 37 kilosan es 50 kilosanse megy !Nagyon szornyu erzes
2016. okt. 8. 18:44
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

régi motoros vagy :)

egy pár 10kg os kézi súlyzó

youtube

chris ho

ldcfitness

powerbuilder.hu

és eddzél

2016. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én az étrended kialakításához ezt ajánlom: gapsdiet.hu.
2016. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51kg az alsó határ. Étkezz egészségesen és sportolj valamit
2016. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Izmos, egészséges akarj lenni, ne egy piszkafa. Én anno azért lettem anorexiás, mert lusta voltam sportolni, és ezért úgy éreztem, nincs szükségem (normális mennyiségű) ételre... Könnyebb volt pihe könnyűre fogyni, mint eljárni minden nap edzeni, sportolni. Azóta megszerettem a sportot, ez a hobbim, az életem, és nem az önpusztítás, éhezés, kalóriaszámlálgatás. Találj magadnak valamilyen hobbit, az a lényeg.
2016. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha már megjött, mielőtt beleestél az anorexiába akkor mindenképpen menj nőgyógyászhoz szerintem.
2016. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Grapp ***** válasza:
Amíg NEM jön meg, addig rohadtul nem vagy meggyógyulva testileg. Ennek a betegségnek semmi köze a súlyodhoz, csak annyi, hogy ne halj meg. Addig kell híznod, amig meg nem jön, mert akkor kezd a hormonháztartásod rendbejönni. A szervezeted nem érdekli, hogy te hogy akarsz kinézni, azt csak az érdekli, h ne halj meg. Én srác vagyok, anorexiás voltam, nekem hamarabb jött a lelki gyógyulás szerencsére, mint a testi, szóval felfogtam mit kell tennem annak érdekében hogy jobban legyek. És hiszed vagy sem, aki anorexiás volt annak sokkal de sokkal de SOKKAL többet kell ennie, hogy hízzon. Szóval fogd magad, egyél hízzál és hagyd, hogy az agyadban rendbejöjjenek a neurotranszmitterek és nem fogod magadat röhelyes 50 kiloddal kövérnek látni...
2016. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Grapp ***** válasza:
Ja és még valami: Keress orvosi segítséget mert anélkül esélyed sincs meggyógyulni!
2016. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!