Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sznob dolog csak Nike/Adidas...

Sznob dolog csak Nike/Adidas ruhákat hordani? Aki figyel arra mit vesz fel, mit gondol erről?

Figyelt kérdés

Ez a váltás úgy 19 évesen jött, amikor az elektronikus zene után egy új rap irányzatot kezdtem el hallgatni, nagyon megszerettem, és a mai napig is úgy érzem ezzel tudok azonosulni, önmagam látom benne.


Egy napi öltözékem értéke ami rajtam van 100-on felül van, a teteje pedig mindennel együtt üti a 150ezret is, és ebben a cipő önmaga 50-60e, nadrág 10-15e, póló megint 5-10e ft, ha kapucnis felsőt vagy széldzsekit is veszek fel az 15-20e ft, baseball sapka megint egy 10-es, jelenleg aktuális a téli kabát ami leárazva is 55 körül volt.


Komoly értéket képviselnek még hordott állapotban is a ruhák, 2 Airmaxet különböző évjáratból személyre szabottan csináltattam, amivel nem találkozok más lábán.

Adidasból pedig egy limitált kis számban készült cipőt őrzök amit leginkább alkalmakkor veszek fel mert már nem kapni sehol sem.


Előfordul olyan is amikor az ég világon minden Nike rajtam, a zoknitól át a boxer alsóig.

25F


2017. szept. 22. 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek 99%-át egyáltalán nem fogja érdekelni, hogy milyen márkát hordasz.

Sznobizmus bőven nem is ebben a kategóriában kezdődik, ismerek pár " kirakatba való " sznob emberkét, van köztük olyan aki még a zokniját! is úgy készítteti nem tudom pontosan milyen anyagból. Bánat se látja rajta, de ugye erről szól a dolog, sznob, ha valamit lehet drágábbat kapni, akkor az kell.

2017. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

Neked nem tűnt fel, hogy az értelmesebbek nem tartják oda reklámfelületként a hátukat, fejüket, stbjüket egyik márkának sem?


És a drága cuccok a felirat nélküli, minimálisan logózott öltözékek.


Ezeken túl nem zavar csak én utálom, hogy az említett márkák pont ugyanabból a műanyagból vannak mint a LingShaok, Xingsunok meg a Aoliteok.

2017. szept. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nekem volna cipő vagy ruhagyáram, akkor én is örülnék, hogy sok marha csak azért megveszi többszörös áron a cuccot mert rajta a logom. :D
2017. szept. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég röhejes.
2017. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem az, ha nem vágsz fel vele és nem nézed le azt, aki nem ilyen cuccokban jár. Egyébként az emberek nagy rész észre sem veszi, nem tudatosul benne, hogy rajtad milyen értékű ruha van.


Nekem is szóltak már be, amiért Adidas cipőm van, de szerintem vicces hogy valakinek egy 20 ezres cipő szemet szúr. A nagyzolás nem itt kezdődik. Egyszerűen ez vállt be. A Nike, a Puma fél év után szétszakadt, az Adidas viszont kibír 2-3 évet.

2017. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%

Figyel arra mit vesz fel???

Többet érne ha tényleg arra koncentrálnál hogy jól nézz ki és ne arra hogy mindenáron rajta villogjon a Nike és Adidas logó.

Személy szerint nekem nem tudna senki villogni Nike vagy Adidas cipővel,mert rondának tartom. Az sokkal fontosabb hogy az adott személyen jól nézzen ki. De akkor már inkább legyen Vans. Annak nincs olyan sportos,szlávos-hanyag beütése. De ez persze stílusfüggő.

2017. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!