Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért lehetetlen ilyen lányt...

Miért lehetetlen ilyen lányt találni?

Figyelt kérdés

Miért lehetetlen olyan lányt találni aki kellően elborult ízléssel rendelkezik?

Nehéz megfogalmazni, de aki pl látta a Beetlejuice című filmet, abból Lydia. Aki szeret mindent ami sötét és komor, nem feltétlen pl goth, hanem szimplán van neki egy ilyen eltolt lelkivilága.

Mindig ilyet kerestem, de sosem találtam, pl a goth közösségekben mindig csak divatemberek voltak, akik csak addig képviselték ezt a világot míg " tartott a műsor " aztán vége.

De olyan lányt aki pl díjaz egy esti sétát vaksötétben, vagy szimplán vaksötétben beszélgetni, vagy csak élvezni egymás társaságát valami kietlen helyen, ilyet nem találni sehol, pedig biztos léteznek.

Most csak nekem nem sikerül ez, vagy téyleg annyira kevesen vagyunk ilyen felfogással, hogy lehetetlen összefutni?



2017. szept. 23. 04:15
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Félnek hogy erőszakoskodni akarsz, és nehéz lesz neki védekezni, vagy menekülni. Meg sok rosszat hallani a férfiakról, hogy milyen betegek, perverzek.
2017. szept. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
És még valaki a vámpírokat hiányolta, amikor pedig itt vannak...
2017. szept. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ááá milyen jellem ez,sötétben... beteges...
2017. szept. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez az 'elborultság' ugyanolyan divathóbort mint akik csak divatból ilyenek. Rengeteg ember szereti a sötét, komor dolgokat, de azért ha valaki ennek él, az lássuk be hogy beteg és veszélyes. Szerintem akkor a te kis vaksötétes sétáid meg csevegéseid könnyen elfajulnának, egy igazi ilyen beteg nő kicsinálna.
2017. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én ilyen vagyok. Szeretem a sötétet, a komor, kietlen, elhagyatott helyeket.

Sajnos én se találtam eddig senkit, csak az ecsetfejű nőies "fiúk" érdeklődnek irántam, pedig mindent megteszek hogy elkerüljem őket. Sötét ruhákban járok, nem szólok senkihez, akinek nem élvezem a társaságát -vagyis összesen 4 emberrel kommunikálok.

Ha gondolod írhatsz, feltéve ha nem vagyok túl fiatal hozzád.

15/L

2017. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pedig vannak biztos nem divat gothok is
2017. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 5.

Írnák szívesen, de tényleg bő 10 év a korkülönbség köztünk. :(

2017. szept. 23. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!