Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 19 éves mitől lesz sznob?

Egy 19 éves mitől lesz sznob?

Figyelt kérdés

Az osztályban van néhány ember, akik utálnak, annak ellenére, hogy sose beszéltünk..És egy ember, akivel mondhatni jóba vagyok, mondta, hogy folyton kibeszélnek a hátam mögött, mindig azt mondják rám, hogy sznob vagyok meg elkényeztetett, stb.

Szerintem semmi olyat nem csinálok, ami miatt jogosan tarthatnának sznobnak, még csak gazdagok se vagyunk, nem hordok több tízezres cipőket, meg ilyesmi. Viszonylag jó tanuló vagyok, mondjuk nekem is van, hogy becsúszik egy 1-es, de leginkább 4es-5öseim vannak. Sosem járok szórakozóhelyekre, inkább itthon vagyok hétvégén is, vagy nagy ritkán a barátnőimmel találkozok és velük beülünk pl. egy teaházba vagy pár havonta mozizni. Az iskolában szünetekben játszok a telefonomon, zenét hallgatok, vagy olvasok, ugyanis az osztályból nem igazán vagyok jóba senkivel. Vagyis van 3 lány, akikkel szoktunk néha beszélgetni, de nekik megvan a baráti társaságuk.

Szóval kb ennyit rólam. Szerintem ezek tök átlagos tulajdonságok, miért mondanak mégis ilyeneket rólam?


2017. szept. 23. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján nem lehet megmondani, vagy észre sem veszed, akkor meg ugye hogy tudnád leírni vagy valamit elhallgatsz.

Vagy szimplán idióták és azt se tudják, mi az, hogy sznob. Ha nem vagy tele márkás drága holmival, nem dicsekszel épp, milyen drága helyen voltál vagy drága dolgot vettél, úgy nem értem én se, miért volnál sznob.

2017. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hordok drága dolgokat, kínaiból öltözködöm :D És nem is lenne kinek dicsekednem, mivel alig van, akivel egyáltalán beszélek az osztályból.
2017. szept. 23. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán nem ismerik a szó jelentését.
2017. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TR75 ***** válasza:

"Sosem járok szórakozóhelyekre, inkább itthon vagyok hétvégén is, vagy nagy ritkán a barátnőimmel találkozok és velük beülünk pl. egy teaházba vagy pár havonta mozizni. Az iskolában szünetekben játszok a telefonomon, zenét hallgatok, vagy olvasok, ugyanis az osztályból nem igazán vagyok jóba senkivel."


Talán emiatt. Nem nagyon beszélsz senkivel, és ezt értelmezhetik egyfajta "elkülönülésnek", arisztokratikus távolságtartásnak, beképzeltségnek, sznobságnak. Megközelíthetetlennek látszol.

2017. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a négyessel. Hagyd rájuk, ilyenek között úgysem tudnád jól érezni magad.
2017. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg irigykednek a jegyeidre.
2017. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor talán emiatt van, hogy nem sok emberrel beszélgetek. Meg talán az is igaz lehet, hogy irigyek a jegyeimre, van köztük egy lány, aki nyelvi szakra akar menni egyetemen meg én is azon gondolkodtam mostanában, hogy oda megyek, nekem viszont már van egy nyelvvizsgám is és szeretném letenni az emelt fokú érettségit is nyelvből, az adott tantárgyból is csak ötöseim vannak eddig, meg az elmúlt évek során is mindig dicséretes ötös voltam belőle, ő meg 2es-3as :/ És néha órán is hallom, ahogy puffog, hogy biztos puskáztam, azért lett jobb a dogám, mint neki, meg ilyesmik :)
2017. szept. 23. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Magukat minősítik a buta p...ák, ilyenkor nincs jobb mint egy nagy mosoly és a fene ott eszi meg őket ahol vannak.
2017. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!