Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy baj ha sznob vagyok?

Nagy baj ha sznob vagyok?

Figyelt kérdés

Személy szerint iphone-om van és mindig szinte amikor kijon MO-n megveszem. Nem vagyok hajlandó kínai goncoket felvenni szinte csak zaraban bershkaban vasarolok vagy nike converse illetve hillfiger es gucci cuccaim vannak. Sokan utalnak emiatt mert ok ezt nem birjak felulmulni. Sok angol szot es kifejezest haaznalok illetve anyanyelvi szinten beszelek angolul es tanulok nemetet es spanyolt. Es bevallom masok orra ala is nyomom neha hogy en jobb vagyok nala.

Szerintetek ez baj? 15 F



2017. máj. 13. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha sznob van úgyis pont lesz*rod mi a véleményünk 😀
2017. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ezeket a holmikat a szüleid fizetik, így neked nincs mire verned magad.

Mivel vagy jobb másoknál? Nem a te érdemed, hogy a szüleid jól keresnek és egy ilyen elkapatott gyereket csináltak belőled.

Ha ez az egész igaz, akkor komoly gond van az értékrendeddel.

2017. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Te magad is sejted, hogy sokaknak baj. Engem is zavarna, főleg az a része, hogy mások orra alá dörgölöd az ilyet. Volt régen egy ilyen haverom, szóval ha NAGYON jó személyiséged lenne emellett, akkor elnézhető.
2017. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van egy rossz hírem: zara, bershka stb kinai cuccok vannak.


Másrészt nem sznob vagy, hanem önbizalomhiányos-elnézést-csicska, aki a felkapott cuccokkal akar többnek és valakinek tűnni. :)

2017. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a szüleid megvesznek neked mindent nem leszel jobb másoknál. Szóval mások nem azért utálnak, mert ezt nem bírják "felülmúlni", hanem mert valószínűleg egy arrogáns p*cs vagy. :D
2017. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy baj van. Ezekkel nem leszel jobb senkinél sem. Kár mások orra alá dörgölnöd. Én 10 évvel vagyok idősebb tőled, de nincs se ájfónom se guccsi stb cuccom mégis többet raktam le tőled az asztalra.

(konkrétan mentettem már meg ember életét, illetve volt, hogy csak hozzásegítettem a dolgokat, de aztán mégis meghalt) Te szerintem még csak hasonlót se mondhatsz el magadról.


Takonypóc vagy semmi több.

2017. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Zara? Bershka? Ezek nem túl nagy számok :D

Szerintem az gáz, hogy mások orra alá dörgölöd, hogy a te szüleid jobban állnak anyagilag. Mert hogy ez nem a te érdemed, hanem a szüleidé :) De te bután menőzől ezzel.

Egyébként meg egy ember sokkal több annál, hogy milyen ruhái vannak.

Szerintem nagyon gáz vagy, én tuti messziről elkerülnélek. Nálunk szerencsére nem volt ilyen idióta az osztályban.

2017. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem sznob vagy, csak egy elkényeztetett majomka. Nem vagy ettől jobb, csak megengedhetik a szüleid, hogy megvegyék neked. Majd ha 2 diplomát és két felsőfokú nyelvvizsgát felmutatsz, és elérsz valamit az életben, és a saját pénzedből veszed

a luxushülyeségeidet, akkor leszel jobb, nem az ájfontól, amit anyuci vesz karácsonyra.

2017. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem sznobság. Ez egyszerű csicskaság.

Az ilyeneket megvetem,akik ruhákkal,tárgyakkal (ami nem is a saját pénzedből van) akarnak kitűnni,nèpszerűek lenni.

Remélhetőleg majd felnősz és rájössz,hogy ennek semmi értelme és csak hasonló felszínes,nagyképű,magamutogató haverjaid lesznek.

És nem,itt senki nem irígy vagy ilyesmi,cdak egyszerűen undorító az ha mások orra alá dörgölöd.

Nem is a saját pénzeden

vetted ezeket a dolgokat. Ezt úgy hívják,hogy "Más f *szával vered a csalánt"

2017. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Hagyjál már.. az ovisom hord zarát..
2017. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!