Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még olyan 18-28 éves...

Vannak még olyan 18-28 éves lánykák, akik úgy csinosak, hogy közben nem a party-k, bulik, kocsmázások és nem a hetente hét partner a létezésük jóformán egyetlen céljai?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látni, hogy akinek sikerült megnyernie a génlottót az valahogy (szinte kivétel nélkül) mindig elindul a manapság trendi cica illetve abba a bizonyos "nem megbízható" (hiába van valakivel, azt sugározza magából, hogy előbb-utóbb félre fog lépni) irányba...


Ami addig rendben is volna, ha míg egyes hölgyeknek ez lenne a céljuk, DE közben lennének olyan csajok is, akiktől ez a bulis-félrelépős világ távol áll, és annak ellenére, hogy aranyosak, szépek más (egyesek szemében "lejárt", "régivágású") értékrendet követnének - méghozzá meggyőződésből.


Mintha ez utóbbi nem létezne.


Pedig annyira mások, sokszínűek vagyunk! Miért lett kizárólag csak ez az egy irány?


Miért kell minden egyes szépséges nőnek úgy kinéznie, és úgy a FB-on pózolnia mintha ő lenne a világ egyetlen nagyasszonya, ő lenne a nagy valaki, miért ezt a fajta cica-baba (na és önelégült) irányvonalat követi szinte mind aki valóban csinos?


Hol vannak a szép, de nem egyen-divat rajongó, nem diszkó-cicaként sminkelő, nem pozőr, nagyon nem öntelten mosolygó, hanem nagyon más - hagyományos - értékrendet követő leányzók?


24/N


2017. szept. 23. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mi ez a hiszti, tömve van ilyen lányokkal minden komolyabb egyetem, 25plusz korosztállyal pedig a nívósabb intézmények és szervezetek. Az igazán gyönyörű lányismerőseim 95%a ez a kategória, amit leírtál. Nyilván más körökben mozgunk.
2017. szept. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt akartam írni, amit az első. Amiről te beszélsz, az inkább a tinikre vonatkozik. Az én baráti körömben konkrétan egyetlen egy ilyen lány/ nő sincs.
2017. szept. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek néhány olyan lányt akik az önmaguk stílusát képviselik, nem járnak mindig lerészegedős, összevissza kefélős bulikba hanem tudnak normálisan is viselkedni, a facebook és egyéb oldalukon nem csücsörítős stb... képeik vannak fent hanem teljesen normálisak. Az hogy mi számít csinosnak, szépnek az elég relatív szerintem. Én személy szerint jobban oda vagyok a természetes szépségért akik nem sminkelik agyon magukat, nincsenek plasztikázva, nincs agyonfestve a hajuk és nem a tömeges divat ruhákat viselik. Vannak normális lányok akikre te gondolsz csak ők nem tűnnek ki ennyire, nehéz észrevenni őket, pedig hidd el léteznek.
2017. szept. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azért elég elkeserítő a helyzet...

vannak de nem sokan..

2017. szept. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznak olyanokkal, akik huszonéves felnőtt nőket leereszkedően "lánykák"-nak neveznek. Ugyanezen korosztály férfi képviselőire milyen jelzőt használsz? Fiúkák?
2017. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, túlteng benned valami...


Nem ilyen morbid a helyzet, ahogy azt te tévesen elképzelted. :)


Feltételezem volt már pár konfliktusod, ezért gondolsz mindenkiről ugyanolyan rosszat, mint amit mások veled tettek. Megnyugtatlak, szerencsére nem mindenki ilyen, vannak jó emberek is.


De hogy kijavítsalak:


Nem leereszkedően - kedvesen. Különbség! ;)


Ettől függetlenül velem ne is foglalkozzanak, hanem tegyék ezt a férfiakkal. :D

2017. szept. 25. 01:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Off: De tényleg sok 20-24 éves annyira éretlenül viselkedik, hogy - sajnálatosan - valóban illik rájuk a lánykák szó.
2017. szept. 25. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!