Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok úgy, hogy itt...

Csak én vagyok úgy, hogy itt GYIK-on nem hiszek az önigazoló kérdésekben, mert mindenki úgy állít be, hogy helyzetet, hogy neki van igaza?

Figyelt kérdés
Akárhányszot meglátok számtalan olyan kérdèst, amiben a kérdezõ a környezetét kritizálja, és úgy teszi fel a kérdést mintha önigazolást várna, hogy dícsérjék õt, az igazság emberét, akkor végig sem kell olvasnom, de már szarkasztikus leszek:D Az az elképzelésem, hogy nem minden leírás föltétlenül öszinte, és nem tud pontosan felvázolni egy élet helyzetet, de arra van kihajazva, hogy egy valaki hatalmas igaz ember, és körülötte mindenki téved. Ezek pusztán ego-növelõ eljárások, vagy lehet is értelme vitatkozni ilyen kérdések alatt:D

2017. szept. 27. 13:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem megsérteni akartalak.

Te ugyebár olyan emberekkel foglalkozol ebben a kérdésben, akiktől nem épp a legjobb éned szabadul fel.

Hogy úgy mondjam, az általad nyominak titulált fajtáról van szó. És téged valamiért foglalkoztat az ő pipogya életük.

Ha neked jobb az életfelfogásod, miért velük törődsz?

2017. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!