Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mivel nyugtatjátok le...

Ti mivel nyugtatjátok le magatok, ha úgy adódik?

Figyelt kérdés

Nagyobb stresszhelyzetek előtt marhára bepánikolok, megijedek, rettegni kezdek.

Ilyenkor kell valami, amivel lenyugtathatom magam, különben úgy érzem megőrülök.


Két működő dolgot találtam eddig, de igazából egyik sem valami kitűnő.

Az egyik a fű, de nem valami jó ötlet mindenhova (pl suliba is) betépve menni, ráadásul bármikor átvihet olyanba, hogy még jobban félek, mint józanul.


A másik a vagdosás, de lassan nagykorú fiúként ez még szánalmasabb, mint drogozni. Ráadásul a jobb alkarom már olyan, mint egy zebra.


2017. szept. 28. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Vettem egy futópadot, futok vagy edzek. Baromi jól érzem magam tőle.

Amikor már nem itthon vagyok akkor rágózom és arra koncentrálok, vagy piszkálok valamit, gombot cipzárt, kinézek egy tárgyat és jó alaposan megfigyelem. Baromi jó a keresztrejtvény is, a lényeg, hogy adj valami feladatot az agyadnak, ne tudjon feleslegesen kattogni.

2017. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyébként nálam abszolút a rágó jött be, tegnap pánikbetegként tök lazán lehúztam egy állásinterjút. Csak akkor dobtam ki a rágót, amikor már menni kellett befele.
2017. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Forró tea. Zene. Séta (akárhol).

A rejtvény is jó. Vagy egy olyan film/sorozat, amit sokszor láttál, és ha csak 30-40%-ban figyelsz, akkor sem veszted el a fonalat.

Vagy egy olyan könyv, amibe abszolút bele tudsz merülni.

2017. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De mi vezethet olyan merteku stresszhez hogy az ember bepanikoljon,es rettegjen az eletveszelyen kivul? Minek lehet olyan sulya vagy visszafordithatatlan kovetkezmenye ami ide vezet? (nem provokalok,komolyan kerdezem!)
2017. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam sajnos mentális betegség "mellékhatása", de ismerek olyat, akinek iszonyatosan elnyomó, minden lében kanál anyja volt. Neki még azt is megmondták, mikor kell levegőt venni, így gyakorlatilag tényleg életveszélyben érzi magát, ha valamiben egyedül kell helytállnia :(
2017. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
Futás, jóga vagy amikor ezekre épp nincs lehetőség, a prímszámokat vagy valamilyen számtani sorozat tagjait sorolom.
2017. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja ilyenkor útközben mindig lépcsőt válassz és számold a fokokat :) Az is egész nyugtató.

Egyébként ha vagdosod magad akkor mindenképpen valami sport kéne neked, mert az adrenalin segít. A futás célszerű.

2017. szept. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha számolsz az jó, kivonás legyen 67- 34


Fejben, se papir se cerka. Azért jó mert mert ez a figyelem racionális agyféltekédet viszi igénybe.

2017. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is a futásra szavazol, 2 naponta 10-12 km helyretesz.
2017. szept. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jav: szavazok
2017. szept. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!