Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mivel nyugtatjátok le...

Ti mivel nyugtatjátok le magatok, ha úgy adódik?

Figyelt kérdés

Nagyobb stresszhelyzetek előtt marhára bepánikolok, megijedek, rettegni kezdek.

Ilyenkor kell valami, amivel lenyugtathatom magam, különben úgy érzem megőrülök.


Két működő dolgot találtam eddig, de igazából egyik sem valami kitűnő.

Az egyik a fű, de nem valami jó ötlet mindenhova (pl suliba is) betépve menni, ráadásul bármikor átvihet olyanba, hogy még jobban félek, mint józanul.


A másik a vagdosás, de lassan nagykorú fiúként ez még szánalmasabb, mint drogozni. Ráadásul a jobb alkarom már olyan, mint egy zebra.


2017. szept. 28. 18:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon stresszelős típus vagyok, ha már érzem, hogy megőrülök az idegtől, akkor egyszerűen átgondolom magamban, hogy ezt miért csinálom. Normális érveket hozok fel, hogy az egészségem fontosabb, vagy hogy nem halok bele egy-egy szituációba és én irányítom az életem, nem a stressz. Ha ezt megértem, máris könnyebb. Fontos nekem ilyenkor a víz és a rágó is. Ellenben a sport, az evés, a zene, sőt a cigi, alkohol sem nyugtat ilyenkor csakis én magam. Esetleg végső esetben egy ölelés a barátomtól.
2017. szept. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!