Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » ÖNBIZALOM HIÁNY. Volt mar...

Kati6548 kérdése:

ÖNBIZALOM HIÁNY. Volt mar veletek ilyen? (lent)

Figyelt kérdés
"Légy önmagad, ne érdekeljen ki mit gondol rólad!" Ez az arany szabály. Viszont en nem vagyok megbaratkozva magammal. Csendes vagyok de olykor talpraesett. Vicces is de olykor bamba . Tehat minden jo uti a rosszat. Tudom hogy senki nem tokeletes , de szamomra nehez igy elni. Maradjak amilyen vagyok , vagy valtoztassak?
2017. szept. 28. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen felértékelnélek, ha szeretnéd.:P
2017. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok,mint te. Figyelj, ha téged ez nem zavar és jól érzed így magad a bőrödben, minek törnéd magad a változtatgatáson?:)
2017. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az aranyszabaly, csak a szabo peter fele "szakemberek" terjesztik.


Akinek van onbizalma, meghallgatja masok visszajelzeseit es atgondolja, ha szukseges akkor valtozik is. Persze nem mindenkitol.

2017. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt, de legyőztem. A kulcsszavak: sikerélmények apró lépésekben, kitartás, belső derű.
2017. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Évek óta azzal élek együtt.
2017. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

megváltozni nem tudsz akarattal max megjátszani(az meg nem jó) és jól gondolom hogy a talpraesettséged az társaságtól függ? és hidd el van aki elfogad sőt olyannek szeret amilyen vagy, de ha tegyük fel nincs "megváltozol"

és valakit megismersz akkor ha kiderül hogy más vagy mint amilyennek mutattad magad akkor nem fog nagyon bízni benned hogy tényleg olyan vagy aminek épp állítod (remélem érthető volt) szóval maradj önmagad majd változol az idő során (tippelek 13-16 vagy)de ha szerinted nehéz leszarni mások véleményét akkor csak böngéssz it gyk-n egy keveset és láthatod mekkora barmok vannka időnként, és neked számít annak a véleménye aki olyan kérdéseket tesz fel hogy azt sem értem hogy élt eddig? ez persze nem azt jelenti hogy ne halgatsd meg pistike véleményét ha az összedett is mert ö egyszer hülye volt csupán azt hogy "szar vagy"ne hidd el értelmes ember leírja hogy szerintem ezen meg ezen változtass (tudom hogy magamnak mondtam ezzel ellent (vagy megint túlgondoltam a semmit is)) de a lényeg hogy gondold át hogy vajon miért csinálja xy azt amit és akkor rájöhetsz hogy mi a szándéka (de ezt is érdemes xy-al is megvitatni hogy nem-e értetted félre)[Das ist meine vélemény]und nem figyelek nagyon arra hogy mit írok tehát lehetnek elszórva orbítális helyesírási hibáka szövegben ezért sorry jah és jóreggelt :D

2017. szept. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi van a hiány hellyén? Miért hiányolod, ha sosem volt, nem tudod, hogy létező dolog, vagy csak a hiányba gondolt valami. Filózófusok sosem beszéltek önbizalom s önbizalomhiány-ról, mi van, ha olyan dolgot kergetsz, aminek nem is kell hiányoznia, de a hiányt megteremtették benned.

S mi van, ha igazából neked nem is önbizalom, kell, hanem csak hatalom, ami persze önbizalommal jár.

Hatalom-hiányod nincsen? És szexhiányod?

2017. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!