Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen sráccal lehet...

Egy ilyen sráccal lehet komolyan tervezni, vagy mégis mik lehetnek a szándékai?

Figyelt kérdés

Tehát 25 éves, elképesztő furcsa egyéniség mindenkitől eltérő stílussal rendelkezik..kb 190 cm izmos,jó alkatú nagyon megértő mindenre van valami válasza nagyon durván ért a nőkhöz,kicsit furcsán jól is ami még ennél is furcsább, hogy érzek valami félelemmel kevert vonzalmat is amikor ránézek. Amikor próbálok valamit "kihúzni" belőle női praktikával szépen csöndbe marad "hm"-ög egyet majd nagyon sejtelmesen mosolyog mintha már megfejtett volna fejben.


Egyszre vonz, és taszit is. Amit tudok róla, hogy nagyon sok nője volt,nagyon sok lánnyal kavart igazából nagyon nem is láttam olyant akihez ne lett volna köze...közben meg egy érzékeny srác is egyben,de ránézésre is olyan perverz ferde hajlamú arca van :D máshogy nem tudom elmondani,rafkós szemei vannak NAGYON ezt most igy nehéz leirni.


Nem tudom sehova tenni, annyira más mint a többi ember hogy az valami elképesztő.


Tegnap beszéltem vele, és nekem mondta el a legjobb barátnőmet mindennek(nem is ismerte,de elmondta hogy szerinte milyen) és hogy "majd csak figyelj" oda állt elé és akkor mintha egy teljesen más álarcát húzta volna fel 2 percen belül össze is "spanoltak" komolyan 2 perc volt..közben néha hátra fordult, és ilyen gonoszan mosolygott.


Utána oda jött hozzám "látod ennyi ez a lány, én mondtam".


Komolyan összeakarok vele jönni, de valami megfog tényleg nagyon furcsa ez a srác. Nem láttam hasonlót mostanában...férfi létére mintha túlsokat tudna a nőkről :S Megéri vele foglalkoznom? Sok mindent nem tudtam kideriteni róla olyan mintha egyszer ilyen lenne,egyszer olyan 5 percenként változik a viselkedése basszus.



19l


2017. szept. 30. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy spiler, en nem biznek benne.
2017. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudhatod, hogy Neked megéri-e vele foglalkozni. Derítsd ki Te, mik a szándékai, mi nem ismerjük, nem tudjuk megmondani.
2017. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazi manipulátor féreg. Meg akar dugni, utána majd téged is elmond mindennek. ;)
2017. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy tud sokat, csak eljátssza. Egy csajozási technika az egész, amit csinál. Csak aztán nehogy sírj!
2017. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy hamis megbízhatatlan csaló.

Nagyjából ismerem a típust,ahogy leírtad.

Talán kellene tudni,hogy mivel foglalkozik,hol dolgozik,hol lakik,mije van,kik a barátai milyen emberek...

Az ilyenekből lehet következtetni,ha komoly kapcsolatot akarsz.

2017. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

# 5/5


hm nem mondtál hülyeséget, igen egyébként tényleg nagyon manipulativ!

2017. szept. 30. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:

5 vagyok.

Nézd meg az "a Veszély közelében" című filmet,ha van rá lehetőséged,nagyon jó példa erre.

Valami ilyesmi alak lehet a fickó,mint Rob Estes nevű színész a filmben,meg kinézetre is.

:)

[link]

2017. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) megfogom!!
2017. szept. 30. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!