Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha tetszik valaki,...

Szerintetek ha tetszik valaki, de esélyem sincs nála, akkor okés, ha elmondom neki, hogy mit érzek?

Figyelt kérdés

Ezzel meg akarnék szabadulni ettől a lelki "tehertől". Jelenleg mivel nem lépek semmit, így soha nem fog történni semmi. De ha visszautasítana, akkor legalább lenne valami. És akkor talán el tudnám engedni...

Teljesen kizárt, hogy összejönnünk, de mégis ott van bennem az a "mi lenne, ha..." És ha nem teszek semmit, akkor később ott lesz a "mi lett volna, ha..."



2017. szept. 30. 22:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
férfi vagy vagy nő?
2017. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el! Nincs veszítenivalód.
2017. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

Okés ha én eszek egy hamburgert mert éhes vagyok?

Vagy nem okés? Megengeditek?


Miért ne lenne "okés"?

Egyáltalán mit jelent az neked hogy okés -e vagy sem?

2017. szept. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy jó döntés e, ti megtennétek-e?
2017. szept. 30. 22:52
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Meg.
2017. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
én nem tenném meg, hanem inkább megpróbálnám elcsábítani. az még mindig jobb, mint valakit lesokkolni egy vallomással.
2017. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy ha vallomással indítasz bárkinél, garantált a kudarc. Úgyhogy meg sem kell próbálnod.
2017. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Semmi esélyem sincs nála. Egyszerűen csak azt akarom, hogy utasítson el...
2017. szept. 30. 22:57
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy (és szép, az mondjuk nem árt) akkor próbáld meg elcsábítani. Én egy csomó "lehetetlen" pasit csavartam az ujjam köré. Nő vagy használd ki. Ha meg pasi, akkor testét tököt növeszteni és elkezdeni udvarolni, bókolni a kiszemelt hölgyeménynek. Ha pedig végén nem működik, ne ess depresszióba, hanem emelt fővel távozz és gondolj arra mennyi fiú/lány van még a világon aki "csak rád" vár.
2017. szept. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Ne mond el. Kellemetlen lesz neki, meg oké, hogy te megszabadulsz ettől a tehertől, de ráraksz egyet
2017. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!