Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha tetszik valaki,...

Szerintetek ha tetszik valaki, de esélyem sincs nála, akkor okés, ha elmondom neki, hogy mit érzek?

Figyelt kérdés

Ezzel meg akarnék szabadulni ettől a lelki "tehertől". Jelenleg mivel nem lépek semmit, így soha nem fog történni semmi. De ha visszautasítana, akkor legalább lenne valami. És akkor talán el tudnám engedni...

Teljesen kizárt, hogy összejönnünk, de mégis ott van bennem az a "mi lenne, ha..." És ha nem teszek semmit, akkor később ott lesz a "mi lett volna, ha..."



2017. szept. 30. 22:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Honnan ismered? Miért vagy benne biztos, hogy nincs esélyed nála?
2017. okt. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Meg teszed, kettőtök miatt.
2017. okt. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen vallomásoknak az ég világon semmi értelme azon kívül hogy generálsz magadnak egy kellemetlen szituációt ahol garantált a kudarc.
2017. okt. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Egy iskolába járunk. Ő a legnépszerűbb lány, valószínűleg van is barátja. Nekem nincsenek barátaim, barátnőm sem volt még soha, és gazdag sem vagyok. Kizárt dolog, hogy egy olyan csaj, mint ő akarna valamit egy ekkora lúzertől...
2017. okt. 1. 08:50
 15/20 anonim ***** válasza:
38%
Nézd, semmit nem veszíthetsz, ha összeszeded magad és elé állsz. Vagy sikerül, és kiderül, hogy tévedtél, és akkor mindkettőtöknek jó, vagy elutasít, és akkor is legalább tovább tudsz lendülni a holtponton. A sulinak meg egyszer úgyis vége, nem lesztek örökké egy közegben.
2017. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Metionin ***** válasza:
55%
Szerintem mondd el, veszíteni úgysem tudsz mit. Én gimis koromban jártam így, tetszett egy srác akit minden nap láttam a buszon de ő jól nézett ki, én meg egy sovány kis csipszar voltam. Egy nap összeszedtem magam és elmondtam neki. Kiröhögött és közölte hogy bocs de ő csak szép lányokkal áll szóba. Mondtam hogy ok. Viszont ezután már valahogy nem ajnároztam a srácot, hiszen hiába nézett ki jól ha ilyen bunkó volt.
2017. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%
El ne mondd! Megszívtad, de jobban jársz, ha ezt mindenki elől eltitkolod.
2017. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%

Biztos nem tenném a helyedben. Teljesen kiszolgáltatod magad. Az egy dolog hogy ő elutasít de másnap az egész iskola ezen fog csámcsogni az ellenségeid meg ezzel fognak szekálni ameddig nem csinálsz valami mást amivel lehet.

Vagy udvarolj és flörtölj vele vagy hagyd a fenébe.

Udvarlásakor úgyis látod hogy vevő-e rá vagy inkább kínos neki, ha figyeled a reakcióit.

2017. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

fiúként több esélyed van szerintem fölfele választani, mint nőként.

nekem most olyan barátom van, akit első ránézésre nem mondanék az esetemnek, de olyan aranyosan beszélt hozzám, hogy igent mondtam neki, mikor elhívott randira, és azóta is együtt vagyunk, évek óta.

2017. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
14-es válaszodból az derül ki, hogy nem objektív tény, hogy nincs esélyed nála (mert foglalt), hanem te azt csak gondolod, mert nem becsülöd önmagad, nincs önbizalmad. Nem helyénvaló magadról úgy beszélni, hogy "ekkora lúzer", hogy szeressen más, ha te saját magadat se szereted és becsülöd? Egy kapcsolatot nem színházba illő romantikus vallomással kell kezdeményezni (és pláne nem eleve kudarcra játszani valamiben, amit szeretnél csak mert tartasz az elutasítástól és inkább bemeséled magadnak, hogy azt te tulajdonképpen nem is akarod), hanem szemezéssel, mosollyal, helyesléssel, pár semleges témájú kérdéssel, és kiderül, hogy mutat-e irántad érdeklődést vagy sem. Ha meg úgy adódik, hogy nem, az nem a te kudarcod, hanem egyszerűen neki épp más kell. De lehet, hogy pont bejössz neki. Hajrá, ha férfi vagy, légy férfi!
2017. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!