Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti adnátok borravalót a...

Ti adnátok borravalót a pizzafutárnak, aki több mint egy órát késik?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy pizzát, sima 32cm-eset, a telefonba mondták meg az oldalukon is ki van írva, h max 1 óra a kiszállítás, azóta már lassan 2 óra eltelt, de még mindig nem ért ide. Mindig szoktam borravalót adni, de most tuti nem fogok, azért mindennek van egy határa. Legalább akkor ne ígérték volna meg, h időben kihozzák.
2017. okt. 1. 15:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves Gábor!


Eléggé sarkosan fogalmaztál, azért ennyire nem drasztikus a helyzet, mint ahogy leírtad. Futárból is van ilyen is olyan is, megrendelőből is.

Sajnálom, de ha nekem kiírja egy étterem, hogy 1 órán belül kiszállítják, és 2 óra múlva sincs semmi, akkor a futár borravalója fog a legkevésbé érdekelni. Ő is az étterem alkalmazottja, máshogy pedig nem tudom jelezni feléjük, hogy ez így nincs rendben. Persze olyan már volt, hogy felhívtak az étteremből, vagy a futár hívott fel, hogy ez és az miatt csúszni fog a rendelés, ilyenkor maximális jattot adtam, mert legalább vették a fáradtságot, és szóltak nekem.


Szóval nyugi, maradjunk a realitásoknál és ne menjünk el egyik végletbe sem. Tessék itt egy kis retkes pizza lazízásképpen;-) https://www.youtube.com/watch?v=ZY577KCKcp4

2018. aug. 21. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!