Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sógornőm elég idegesítő,...

Sógornőm elég idegesítő, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég született meg az első gyerekük.

A nő már a terhessége alatt is idegesítő volt, számomra legalábbis, mert a családi összejöveteleken folyamatosan arról beszélt, hogy ő terhes, mindenből ezt hozta ki, oda nem illő témákból is, meg azt hogy szülni fog. Na most ez elmúlt.

Most éppen a 3 hónapos lesz a gyerek, és bulit rendez a tiszteletére... Meg az egész családot beveszi ilyen beszélgetésbe és "divatbemutatót" csinált a gyerekkel, napi szinten bombázza a gyerek képeivel az egész családot...


2017. okt. 2. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
figyelem és/vagy szeretethiánya van. ha téged zavar ne foglalkozz vele.
2017. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igyekszem... csak értem :D én biztos nem csináltam ezt. nagyon gáz.
2017. okt. 2. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem annyira nem gáz, amit csinál. Miért ne hivhatná át a családot? Valószínűleg te utálod a nőt, ezért jobban idegesít téged.
2017. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De én ezek miatt a dolgok miatt utálom... Nem más miatt, mert amúgy jó fej lenne.

És ez nem csak az én véleményem, páromé is ez.

2017. okt. 2. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Miért baj, hogy örül a gyerekének..Jesszusom, de rosszindulatú vagy. Pont ugyanígy fogsz te is viselkedni majd hidd el..
2017. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Elhiszem, hogy idegesít, de emiatt utálni valakit, ez sem mutat egy nagyon komoly, kiforrott személyiséget.

Van olyan mindenkivel, hogy valaki nem szimpatikus, nem találja vele a hangot, de utálat egy bizonyos kor felett általában annak jár, aki valami rosszat tett ellened vagy az ellen, aki közel áll hozzád. Ez a nő nem ártott se neked, se másnak, legfeljebb fárasztónak és unalmasnak találod a dolgait. De mivel azt írod, hogy alapvetően pozitív a benyomásod róla, lehetnél kicsit megértőbb, esetleg megpróbálhatsz közelebb kerülni hozzá és más témákba vinni. Ha ehhez nincs kedved, türelmed, akkor meg csak szimplán állj hozzá elnézően, ne savazd, ne pletykálj róla, hagyd békén.

2017. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Nektek van gyermeketek? Ha nincs, akkor talán savanyú a szőlő? Ha meg van, akkor miért nem foglalkoztok inkább ővele, mint máséval?
2017. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!