Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi legyek inkább?

Mi legyek inkább?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni arról ,hogy mi legyek ... , 15 éves most lettem és 166 cm , 54 kg vagyok , megy az egykezes fekvőtámasz , egykezes kihúzás meg ezek .. ( már lassan 1 éve edzek erőre ) , matematika- informatikát tanulok , nagyon szeretem az ökölvívást és a ketrecharcot inkább utobbit , szerintetek akkor egy jó sportoló legyek vagy inkább egy tanultember (tanár ) , nem tudok dönteni , erőadottságaim megengednék hogy verekedő sportágban legyek ,csak nemtudom hogy melyik az amelyikkel több pént lehet keresni , tetszik a testépítés is ,csak az mégsem az én ízlésem hogy felfujjam magam ... Szóval segitségetek kérném hogy a továbbiakban mire fekteseek hangsulyt a sportra vagy a könyvre ? Mennyi pénzt lehetne keresni tanárként és profi ketrecharcosként ?

2017. okt. 4. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulj magas szinten jogot vagy bármit , edzeni tudsz mellette . Nem csak gyakorlott leszel hanem képzett és okos .
2017. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsikét bilibe lóg a kezed.


Menj már le boxolni vagy harcolni egy kicsit hogy tudd miről beszélsz.

Aztán majd ha szépen szájba vernek úgy fogod tanulni a matekot hogy még nézni is öröm lesz.


Én járok hobbi szinten boxolni ugyhogy tudom miről beszélek és azt javaslom legyél szépen jó tanuló, mert azzal a kis erősítéssel meg az 50 kiloddal nem mész semmire, főleg ha még senkitől nem kaptál egy jó nagy fülest.

2017. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De lehetnél harmatsúlyú vagy nagyharmatsúlyú boxoló 😋 (jelenleg), de még úgy is fogsz nőni. Én azt ajánlom neked, hogy ne sportból akarj megélni mert úgy is kifogsz öregedni és akkor nincs tovább. Nagyon jó dolog a sport, nem szabad elhanyagolni, de ha van egy jó állásod hosszútávon keresel viszonylag sokat, a sporttal meg nagyon sokat rövidtávon, de a meló a fix a sport meg nem. Ámbár ha bevesznek pl. a nemzeti válogatotba az már egész jó, például a mostani magyar focisták k* jól keresnek a kb. semmire. Az a matek-info jó lesz, az informatikát sokkal jobban megfogják fizetni mert az a jövő!
2017. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A sport mellett tudsz tanulni csak jól kell beosztanod az idődet :) Szerintem, ha szeretsz valamit csinálni, akkor csináld. A lényeg, hogy legyen mellette még valami, miután befejezted a sportot. Az élsport sok áldozattal jár. én ha most 15 éves lennék nem sokat gondolkodnék. Tanulnék és sportolnék :)Szerintem ne mondj le arról, amit szeretsz csak csináld okosan.
2017. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!