Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet ez? Ez igy van...

Mi lehet ez? Ez igy van rendjén? Segítség

Figyelt kérdés
Van egy gond, ami nem tudom, hogy mi, de én tudni akarom mégis mi, mert én olyan csávó vagyok, hogy alá ások dolgoknak. Mikor eszembe jut, akkor se tudok nyugodni, mert ide-oda lépegetek, mint egy kis gyerek, aki a felnőtt korában lesz öreg és újra fiatal. Bennem van egy olyan érzés, amit nem lehet tisztázni. De vakon mi ez? Itt vagyok az emberek között és nem tudok hátra lépni, mert ott van a nagy Ő, aki mindig vissza-vissza ránt, mint egy macskát, aki vagy 3 méter magas. Hihetetlen ez. Vajon meddig bírom én ezt az egészet? Talán ma van a böjt amiről nem tudok? Vagy keressek magamnak egy területet, amit be kell védeni? Segítsetek!
2017. okt. 6. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le azt az anyagot, amit szivni szoktal es meglasd jobban leszel.
2017. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehogy letedd! Zseniális! Csak adj belőle nekem is!
2017. okt. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval nő van a dologban? Meg még cuccozol is mellé? És még csodálkozol bammeg??!
2017. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is te gyógyszerre iszol? Másodszor ez írd le magyarul is és talán tudunk segíteni.
2017. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!