Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a moziban...

Mi a véleményetek a moziban kényszeres röhögőkről?

Figyelt kérdés

Azokról az emberekről beszélek, akik ha drámai filmet néznek meg, és éppen semmi vicces sincs a vásznon, akkor is röhögnek. Írok két példát: a Barry Seal című filmet néztem ma meg. Azt mondja az egyik jelenetben a címszereplő, hogy "Húsz kiló aranyat raktam a gardróbba." Visítva röhögött rajta pár ember, de nem tinédzserek, hanem felnőtt emberek. Az egyik jelenetben felrobbant egy autó, benne egy ember, hahotázva kacagtak rajta.


Nekem az az elméletem, hogy ezek az emberek annyira ostobák, hogy azt sem képesek felfogni, hogy milyen filmen ülnek.


Mi a véleményetek?


2017. okt. 6. 19:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

a röhögés annyira nem.

engem a csámcsogás tud felidegesíteni,mert eleve nem értem,hogy miért kell filmnézés közben nyilvánosan kényszeresen és kötelezően enni meg zacskót csörgetni.

a telefonnal világítás amit nem is értek,hogy hogyan lehet valaki ekkora bunkó,hogy max fényerőn üzenetezik egész film alatt a látóteremben.

és ami miatt már többször is osztottam ki pofont,a közvetlen inzultusom,amikor időről időre rúgja a székemet a mögöttem ülő és felszólításra sem hajlandó abbahagyni.

úgyhogy leginkább úgy tudom ezeket elkerülni,hogy leghátulra a szélére veszek jegyet,a premier után legalább 1 héttel.

így nem tudják rúgni a székem,már kevesen vannak a teremben,távol tőlem és nem hallom az igénytelen undorító csámcsogó majszolásukat és ha odaszólok a telefon világítás miatt,akkor sem tudják élvezni a tömeg védelmét,hanem kénytelenek lesznek eltenni ha nem akarnak bajt,mert a kevés teremben lévő miatt nem kell embereken átvágnom,hogy odamenjek ha pampog,vagy nem fejezi be.

2017. okt. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én ezt nem tapasztaltam még (remélem nem azért mert a röhögősök közé tartozom ;D). De amilyen murphy ziher hogy legközelebb megtapasztalom.
2017. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább azok idegesítenek mocskosul, akik nem nevetnek, hanem egy lovas csordát megszégyenítően nyerítenek max hangerőn. A nevetés alapba nem zavar, de a nyerítés, vagy a nevetés néven való visítás nagyon.
2017. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!