Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az nagyon ciki a...

Szerintetek az nagyon ciki a mai világban, ha még 20 évesen azért vagyok szűz, mert az "Igazira" várok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 15:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
15%
Kösszönöm akki ezentúl nem szűz elkönyvelem parasztnak mert a nemeseknél vol szokás.Az nem normális ahogy a társadalom kezeli mert nem kel hozá semmi pl:afrika,india,kina az indiai vonatok a legjobak hogy, milyen menő bárcsak több ilyen lenne és keveseb birka .
2017. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. okt. 8. 21:16
 13/31 anonim ***** válasza:
39%
Megjegyzem: ritka kincs vagy.
2017. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Kedves vagy!
2017. okt. 8. 22:16
 15/31 anonim ***** válasza:
55%

Az igazira nem várni kell, hanem össze kell szokni alkalmazkodni kell egymáshoz. Mindenki olyat kap, amilyet érdemel. Ha te nem akarsz változni. Miért várod el a másiktól, hogy mindent feladjon érted. Mikor fiatal az ember, lehet férfi vagy nő. Akkor az emberek még rugalmasabbak könnyebben alkalmazkodnak egymáshoz. Egymásért küzdenek, úgy választanak életpályát, hogy többet legyenek eggyütt. A személyiségüket, életpályájukat úgy alakítják, hogy egymásra építenek, bíznak egymásban.


Felnőtten rigolyás az ember azt várja el, hogy ő hozzá alkalmazkodjanak. Van egy kialakult élete, személyisége, karrierje, egzisztenciája. Ha nem tetszik ez valakinek, akkor tovább lehet állni.


Azt várni, hogy valaki úgy váljon az igazivá, hogy még nem voltatok eggyütt és az élet ilyenné kovácsolta az nagy lutri, nagy szerencse. A mai világ eléggé romboló, uszító, gyűlöletre nevelő.

2017. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

Azért ilyen a világ, mert mindenki csak várja az igazit. Mindenki azt várja, hogy a szájába repüljön a sült galamb és nem tesz érte semmit. Ami nem tetszik azt le kell rombolni. De építeni azt senki nem akar.


Lehetőséget kell adni a másiknak, hogy bizonyítson. Képes-e a változásra tud-e szeretni? Ismerkedni kell. Csiszolódni kell.

2017. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
51%

Pacsi!

Én is így vagyok ezzel.

Nem fogok lefeküdni egy ismeretlen lánnyal csak azért, hogy túllegyek rajta. Nem vagyok az egyéjszakások híve.

Olyannal szeretném az első alkalmat akit szeretek.

Van aki máshogy, én (és Te is kérdező) így gondolom/juk.

20/F

2017. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
46%
Jól gondoljátok!
2017. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

"Olyannal szeretném az első alkalmat akit szeretek.

Van aki máshogy, én (és Te is kérdező) így gondolom/juk."


Örülök,hogy van más is,aki így gondolja.


Köszönöm a válaszokat!

2017. okt. 9. 17:25
 20/31 anonim ***** válasza:
17%

Ezt a dumát a 14 éveseknek találták ki, hogy csak akit szeretek. De 20 év felett szánalmas, hogy ennyire nem engedtél magadhoz senkit. Meg hát meg is értem, hogy így gondolkodsz. Most már nehezebben megy az ismerkedés, mint fiatalon. Fiatalon több az érdeklődő, mint most. És ezzel próbálod vigasztalni magad.


De hát az ismerkedés, 1-2 évig is eltarthat. Főleg ha csak a szexen kattogtok. Jobb túlesni ismerkedés alatt a szexualitáson, hogy az ismerkedési fázis oldottabb gyorsabb legyen és másra is kiterjedjen. A szeretet csak úgy tud kialakulni, ha tisztában vagy a másik szexualitásával is. Mennyire odaadó, megértő, mennyire tisztelitek egymás érzéseit stb.

2017. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!