Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az nagyon ciki a...

Szerintetek az nagyon ciki a mai világban, ha még 20 évesen azért vagyok szűz, mert az "Igazira" várok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 15:44
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
0%

Kedves Kérdező!

Nem tudom, eljut-e majd hozzád ez az üzenet (remélem eljut), de muszáj elmondanom a véleményemet a témával kapcsolatban.

Egyszerűen megdöbbentő és felháborító az, amit a sok előttem hozzászóló ember írt. Ne hidd el egy szavukat se!!

Igenis megéri várni az Igazira! Mert mindenki életében eljön a megfelelő ember, csak nagyon türelmesnek kell lenni. Rád is vár a Te Igazid, hidd el.

A szüzességedre pedig legyél nagyon büszke, a mai világban egyre nagyobb kincs! És az Igazid hatalmas megtiszteltetésnek fogja majd érezni, hogy neki ajándékozod ezt a kincset :)

És soha ne adj alább az igényeidből, ne feküdj le senkivel, aki nem méltó rá. Meg kell várni a megfelelő alkalmat és legfőképpen a megfelelő partnert :)

Ne higgy senkinek, aki mást mond!

Fel a fejjel, legyél nagyon büszke, különleges vagy! :)

2017. dec. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!