Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az önbizalomhiányos magukat,...

Az önbizalomhiányos magukat, , selejt"-nek valló emberek hol vannak?

Figyelt kérdés
Annyi ember sír itt, hogy milyen csúnya, önbizalomhiányos, ALACSONY, szocfóbiás, dagadt ilyen olyan hibája van. Egyszóval ,,selejt"-nek bélyegzik magukat. Érdekes az utcán ilyen embereket nem látok. Ami selejtet látok az vagy cigó, vagy lepukkant, vagy csöves, vagy mozgássérült. De ilyen embereket nem látok, nagyon rondákat, meg szocfóbiásokat. Ennyire torz a képük magukról az embereknek vagy bent ülnek a házban? Oké vidéken több ilyen csúnya, látszólag nem túl jó genetikával rendelkező embert látni, de itt Budapesten úgy vettem észre, hogy szépek az emberek, normálisan néznek ki. Most jöhet az, hogy durván leminősítek bizonyos embereket, de én csak próbáltam reális lenni, mert máshogy nem lehet feltenni ezt a kérdést.
2017. okt. 9. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én dagadt vagyok de nem érzem magam selejtnek. Ilyenkor mi van?🤔
2017. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én bent ülök a házban, messze minden falutól. Bár nem tartom magam selejtnek, de csak mert erősen kerülöm ezt a témát, az én kritikus énemmel durva lenne, anélkül is jó ötletnek tűnik a halál, de még ahhoz is béna vagyok :D


A többiekkel nem tudom, mi van. De nem hiszem, hogy az önbizalomhiányos vagy csak magukat semminek tartó embereken ez látszik is. Rajtam nem látszik még sok év krónikus életképtelenség után sem (nem is értem, hogyan élek még, de makacs vagyok, az optimizmusomat nehéz, a tartásom maradékát lehetetlen tönkrevágni. határozottan s nem minden reményt feladva süllyedek a mocsárban).


Budapesten sem szépek az emberek, én nem így láttam. Ki ilyen, ki olyan. De a szépség kissé relatív, az emberek pedig elég idiótán képesek magukat s az életüket látni, kicsit sem reálisan.

2017. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Az interneten. És szinte csak ott
2017. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ilyenekre gondolok amúgy

[link]

2017. okt. 9. 22:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ilyenekkel van tele Budapest


szerintem pár megállóval továbbmentél...

nem valami "hálivút" mondtak be ahol leszálltál?

2017. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem így nézek ki,mint a képen,de ettől függetlenül selejtnek tartom magam :D
2017. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 4 Hú az arcom hasonlít a képen linkelt emberkéére, de más tulajdonságokban, teljesen az ellentéte vagyok.

De ettől függetlenül, még selejtnek tartom magam, és Budapesten is gyakran megfordulok. Lehet még nem találkoztunk. :DDD

2017. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
# 7 azaz ragyás. :D
2017. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!