Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is mentálisan...

Szerintetek is mentálisan beteg ember vagyok, amiért folyton a magasságomon rágódom?

Figyelt kérdés

24 vagyok "170 magas" és édesanyám folyton azt hangoztatja, hogy pszichiátriai eset vagyok és fejben valami nagyon nincs rendben (el is akar vinni egy szakemberhez). Miközben azt látom, hogy tőlem 10 évvel fiatalabb kisiskolás lányokkal vagyok egymagas és rengeteg kamasz középiskolás tőlem jóval magasabb (egyetemista vagyok). Szerintetek kinek van igaza? Édesanyámnak, aki elkönyvelt egy beteg embernek vagy nekem, amiért iszonyatosan nagy hátránynak érzem az alacsonyságomat és borzasztóan zavarni fog egész életemben az élet minden területén (párkapcsolat, állásinterjú, negatív énkép)? Légyszíves annak tudatában adjatok tényleg ŐSZINTE VÁLASZOKAT, hogy mindenkit véleménytől függetlenül felpontozok. Nagyon szeretném tudni, hogy ti milyen véleményen vagytok.

Egy nemet és kort is írjatok légyszi. Köszi szépen.



2017. okt. 11. 16:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy alacsony 170 centivel.

Vannak sokkal alacsonyabb ferfiak is, ok mit szoljanak?

2022. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!