Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet legyőzni egy...

Hogyan lehet legyőzni egy félelmet?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy elveszítem azt, akit szeretek. Közben ezzel el is taszítom magamtól és félek beigazolódik a félelmem. Hogy állítsam ezt meg? Hogy tanuljak meg bízni? Hogy küzdjek meg a félelemmel?
2017. okt. 11. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok és sokáig a My little ice cream reklámarcátol féltem, de leküzdtem ugy hogy sokáig néztem és meg szoktam :)
2017. okt. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nincs mit legyőznöd. Miért félsz attól, hogy elveszíted azt, akit szeretsz? Azért mert nem akarsz magányos lenni? Mert akkor a magánytól félsz. Vagy azért, mert akkor unatkoznál? Akkor magadtól félsz, ismerd meg magad, találj ki egy csomó elfoglaltságot. Vagy a bánattól, amit okoz? Mindent meg kell élni és tapasztalni, később megtanulsz együtt élni vele, vagy így, vagy úgy. Vagy azért félsz, mert szeretsz valakit annyira, hogy valóban tönkretegye az életed az elvesztése? Ugye tudod, hogy nem biztos, hogy elveszíted őket? Mi van, ha ők veszítenek el téged? Ha valakinek melletted a helye, az melletted marad, ha nincs, akkor elmegy, és te úgyis érezni fogod, hogy így van rendben. Felesleges félned, főleg, hogy ezzel még rontasz is a helyzeten. Dőlj hátra, bízz és ne félj, lehet, hogy egy nap megtörténik, de legalább addig érezd jól magad és legyél boldog, amíg nem az életed része ez a probléma, addig butaság emésztened magad miatta.
2017. okt. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A félelmekkel szembenézni lehet, nem legyőzni őket...

Fogadd el, hogy igen benne van a pakliban, hogy egyszer elhagynak... de nem kell annak engedni, hogy ezen parázz egész nap... ha megtörténik, hát megtörténik...

2017. okt. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!