Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt az emberek?

Miért csinálják ezt az emberek?

Figyelt kérdés
Nemrég a Youtube videós VKÁ Vlog ismét letörölte magát.Mert szivatták orrba szájba.Pizzákat meg 260 000 forintos tévéket rendeltek ki a címére,állandóan gúnyolódtak rajta stb..Mire jó ez?Senkinek sem ártott az a szerencsétlen.Az emberek mindig kipécéznek valakit és lehetetlenné teszik az érvényesülését.Más videósokat persze nem szivatnak meg ilyenekkel,csak azt,akit kinéztek maguknak.De ugyan ez van már az általános iskolában is.Az ilyen ember csinálhat bármit,sosem fogják komolyan venni.Ha egy “menő” gyerek mond valami hülyeséget,azzal semmi baj,de ha efy kevésbé népszerű mond valamit,egyből nevetség tárgyává teszik és szivatják orrba-szájba.Velem is ez volt az általánosban..A fent említett gyerek már 5x törölte le magát,mert folyton szivatták.Kinek van ennyire útjában és miért?Miért jó ez,hogy másokat ellehetetlenítenek?

2017. okt. 14. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen az emberi termeszet. A gyengeket “hatrahagyjak” az erosseket kovetik.
2017. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Azért a vká vlog se szent... Nem tudom mennyire nézted vagy egyáltalán láttál tőle egy videót is. Semmit nem csinált az ember, semmit, egy kalap $zar volt amit feltöltött de kritizálta a nézőit és várta a donate-et! Szerintem ne legyen meglepve senki, hogy azt akarják elérni, hogy menyjen el a YT-ról, mert nem oda való.
2017. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem ártott senkinek? Az az ember egy rohadt ingyenélő féreg. Rákos sejt a társadalom testén. Egy elkényeztetett hülye fogyatékos hülye gyerek aki a szülei hátán fog megrohadni. De jól van, hát csinálja magának ha ez jó neki, de ne reklámozza magát az interneten. Meg ne kéregessen pénzt a neten az élősködésére. Plusz amit már mondtam egy visszataszító buta arrogáns figura. Megérdemli.
2017. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért ingyenélő?Dolgozott ő rendesen,csak most épp munkanélküli.De a videóiban is beszélt róla,hogy állást keres egyfolytában
2017. okt. 14. 12:59
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Ó de sajnálom..... varj csak... ja megse..
2017. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Persze, állást keres. Mióta is? Nem erőltethette annyira meg magát, nyilván kényelmesebb a gép előtt ülni és 12 éveseket rávenni arra, hogy küldjenek neki donate-et.

Én személy szerint szánalmasnak tartom, ahová "fejlődött" ez a vlogolós-youtuber-gamer dolog, ma már kb. minden második kisgyerek a gép előtt liveol vagy épp telefonnal.

A nézettebbek meg úgy csinálnak, mintha ők lennének valakik attól, hogy 500 tízéves nézi, ahogy épp Minecrafteznek. Nagy teljesítmény, gratula.

Jóideje nem követem egyik ilyen bohócot sem, de nyilván megvan az oka, hogy a többieket kedvelik, őt pedig szivatják és kiutálták. Ok nélkül senkit nem szivatnak.

Ettől függetlenül nagyon gyerekes, idióta dolog pizzákat meg tévéket rendelni valakinek a címére, de aki nyilvánosan megosztja a lakcímét (ajándékokat és pénzt remélve), az ne csodálkozzon, ha ezzel valaki visszaél.

Kinézték maguknak, hogyne... biztos bedobták egy kalapba 50 vlogger nevét, és pont kihúzták a VKÁ-t, hogy na, akkor mostantól őt szivassuk, pedig amúgy tök jó fej meg kedves, de csesszünk ki vele? Szerinted ez így történt? Komolyan?

Ideje lenne a sok kis hülyének felfogni, hogy egyrészt ebből nem fognak megélni, pláne mert egyre többen csinálják és egyre kevesebben nézik, másrészt meg mert a nézők többsége fiatalkorú... másfelől pedig el kéne gondolkodni, hogy talán nem kéne a személyes adataikat, a nevüket a címüket a számlaszámukat mindent megosztani az egész világgal, mert könnyen baj lehet belőle.

Elhiszem, hogy rossz volt lúzer gyereknek lenni a suliban, nagyon sokaknak az volt, de a saját haragodat ne másokra vetítsd ki.

Ha nem akarsz többé lúzer lenni, akkor szépen hagyd a fenébe a youtube-ot, kelj fel a számítógép elől és kezdj valami értelmeset az életeddel. Ha azzal töltöd az idődet, hogy balfa** videósokat nézel egész nap, akkor örökre az a kisgyerek maradsz, akit szivattak a suliban...

2017. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Arról nem is beszélve, hogy ez a véká gyerek szellemileg sérült, látszik is rajta. Én azt is elhiszem, hogy nem tehet a viselkedészavarairól, mert agyilag defektes. Ezért persze nem szép dolog szivatni, de nem a nézők dolga lenne pátyolgatni.

Ilyen sérült embernek nagyon nem lenne szabad az interneten mutogatni magát, pláne konfliktusokat generálni. Nem is értem, miért nincs senki, aki odafigyeljen rá.

2017. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg olyan "piszkált" volt osztálytársam és évfolyamtársam van, akik mára értelmes, normális felnőttek lettek és már senki nem érti miért is voltak annak idején kinézve.

Nem tudtam ki ez, ezért most megnéztem néhány videóját, de hát na... Otthonról a fotelból megmondja a frankót, királynak érzi magát, mert kütyüket venne, vagy adna el. Százezres összegekről beszél, amikor 60 ezret sem kap fizuként/segélyként és baromi vagánynak érzi magát. Egyszerűen nem értem.

Én azt mondom, hogy csak azt lehet bántani, aki hagyja magát és ő azzal, hogy nyilvánosságra hozza a hülyeségeit ilyen szinten, igen is céltáblává vált. Ha valaki kiteregeti a szennyest, az vállalja, hogy nem feltétlenül csak pozitív kritikát és megerősítést fog kapni.

Valóban gyerekes hozzá rendelni bármit is, de egyáltalán miért kell megmondani, hogy hol lakik?

Honnan tudod, hogy mást nem szívatnak ilyenekkel?

2017. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért csinálják,mert szerintük vicces kiszúrni a másikkal, aki amúgy sem jelent nekik semmit.

Vagy mert karmikus, valamelyik előző életükben ő szivathatta meg a többit.

Szóval szórakozásból. Hogyha nekik rossz, gondolják, akkor egy olyannak, aki amúgy sem fontos nekik, amúgy sem jelent nekik semmit, akkor miért legyen neki jobb?

Valószínűsítem, hogy ilyeneket gondolnak. Meg ezen élik ki a kreativitásukat, mert egyébként gondolom, hogy nem sok embernek jutna eszébe mások címére tv-ket rendelni brahiból. Jó, mondjuk másoknak meg van saját élete, de valszeg az övék meg olyan sivár, hogy valamivel föl kellett dobni, és ezt találták ki, jobb ötletük nem jutott a rendelgetőknek.

2017. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kellene mindig nyilvánossá tenni az aktuális lakhelyei címét és akkor nem rendelnének neki mindenféle szart.
2019. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!