Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy éritek el, hogy csak a...

Hogy éritek el, hogy csak a fontos dolgok érdekeljenek?

Figyelt kérdés

Utálom, hogy néha ezer felé jár az eszem munkában vagy az iskolában. Vagy hogy néha nem akarok bemenni, vagy nem vagyok elég lelkes.

Vagy hogy néha vágyok ruhákra, kozmetikumokra, egyéb dolgokra, ahelyett, hogy eltenném a teljes keresetem...vagy hogy inkább filmet néznék tanulás helyett...


L


2017. okt. 15. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán nem motivál eléggé amikkel foglalkozol. Ezért tudat alatt kibúvókat keresel.
2017. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Fontossá" teszem azt a dolgot ami nem érdekel, így érdekelni fog.

Nem érdekel amit tanulunk a suliban, de nekem fontos az hogy egyetemre menjek, szóval tanulok.


"Vagy hogy néha vágyok ruhákra, kozmetikumokra, egyéb dolgokra, ahelyett, hogy eltenném a teljes keresetem."

Összemérem a dolgokat, hogy mit kaphatok akkor ha elrakom a pénzem és mit kapok akkor ha most elköltöm.

Így rengeteget szoktam spórolni gond nélkül.

2017. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!