Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek le az emberek...

Miért néznek le az emberek mert 20 évesen még nincs érettségim?

Figyelt kérdés

Ha valakivel futólag beszélgetek, pl. fodrásszal, vagy tényleg akárkivel, s ha szóba kerül ez akkor szinte kivétel nélkül lenéznek, nagyon érzékelhetően.

Pedig sok magyarázata lehet, de az nem nagyon érdekli Őket, csak az ítélkezés megy.

Eleve nem csak 4 éves gimi létezik...


Vajon ez mért van?


Szerintem valaki 20 évesen még olyan fiatal, hogy ha még 8 általánosa sem lenne, akkor is még lenne esélye helyrehozni az életét és egyetet végezni, jó munkát szerezni.



2017. okt. 18. 08:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
En 26 evesen erettsegiztem es most Berlinbe jarok egyetemre, itt elek, itt senki nem nez le,mert 28 evesen jarok egyetemre az oktatasi renszer is mas, plusz felfogjak az emberek, hogy elofordulhat, hogy elbasztam az eletem elotte, es 24 eves koromig 8 altalanossal rendelkeztem, elofordul, nem mindenkinek van meg a tamogato csaladi hatter stb. stb...ettol fuggetlenul meg lehetsz egy normalis ember, sot ha felnottkent kezded el ezeket szerintem meg megbecsulendobb, mint akit a szulei rugdosnak at a diplomaoszton.Csak bizz magadban, csinld amit szeretnel, es ne erdekeljen masok velemenye, de a kulfoldrekoltozes sem egy hatrany, felelm CSAK a magyrok tanusitottak lenezest, mas naciok voltak eleg intelligensek ahhoz, hogy atlassak, hogy van aki hatranyokkal indul az eletben megis eler valamit...nekem az erettsegi sokkal de sokkal tobbet jelentett mint pl egy atlag 18 evesnek, ez van...
2017. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Dósa Fanny te vagy az?? xdd
2018. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!