Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Iskolai traumák, nektek...

Iskolai traumák, nektek milyenek voltak?

Figyelt kérdés

Iskolás életem, szerintem traumatizálódtam.


Úgy ordít hogy fröcsög a nyál a szájából a nőnek. És mindezt azért mert beszélgetsz órán. Butának nevezte a gyereket ha nem tudta a matekpéldát. Engem mujának nevezett utána azé piszkált valami barom.

A másik pedofil. Például engem maga mellé ültetett és a kis szíve csücskének nevezett stb, utána jó hogy ezért piszkálnak szünetben.

Szünetben mindig ugyanaz a zene szólt ami a tesi tanár kedvence és folyamatosan arról az együttesről beszélt.

Engem a tanár a báttyámhoz és a testvéreimhez hasonlítgatott, hogy én milyen vagyok hozzájuk képest, hát...



Diákok:

Voltak eléggé megrázó események. Sok agresszív roma srác volt. Verekedések mindennaposak voltak. Az iskola udvaron volt külön iskolarendőr és gumibottal csapkodta az egymásnak eső embereket. Sok mindent láttam, a lányok véresre karmolták egymás arcát. Terhes 13 éves.

Rendőrök is vittek el embereket.

Alkohol, cigi az alap volt. Én is rászoktam.

állatkínzás.

Agresszió mindennapos volt én is kaptam, főleg én csendes voltam ezért engem könnyű volt leköpdösni, csúfolni, sőt én még sírtam is, káromkodás az brutál módon az osztályomban, én meg nem voltam olyan.

Akkoriban csodáltam hogy miért vannak kényszeres tüneteim, szorongásom, indokolatlan bűntudatom, hát ezekért..

Az egyik lány leesett tesi órán magasról és a csontja átszúrta a lábát és mentők vitték el. Rossz volt nézni.

Ez volt általános iskola.

A középiskola is durva volt.


2017. okt. 20. 23:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Volt egy gyerek aki kövér volt és beszédhibás, azt minden nap szekálták, az meg rohant és ütött mindent. Engem is, én barátkoztam vele, mert megsajnáltam, de csak lelki terrorban tartott, és amikor felléptem ellene csak még jobban földbe döngölt. Néha elkezdtem pozitív érzelmeket táplálni iránta. Mert kivel barátkozzak, mindenki eléggé agresszív volt
2017. okt. 20. 23:44
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy érzem magam mint egy háborús hős.
2017. okt. 20. 23:44
 3/13 A kérdező kommentje:
Középiskolában én voltam a kipécézett "áldozat" és rajtam csattant az ostor, mert 0 önbizalmam volt és durva szociális fóbiám.
2017. okt. 20. 23:45
 4/13 A kérdező kommentje:

általános iskolában tárgyaláson is voltam tanuként. Olyan ember mellett tanuskodtam aki igazából bántott engem, nem tudom miért.

Basszus pörögnek ám az emlékek.

2017. okt. 20. 23:53
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez képest az enyém lepkefing :D

Mosdóba kaptam egy akkora gyomrost, hogy le kellett ülnöm 10 percre a wc közepén 5.-es koromba egy végzős 8.-ostól csak azért mert nem bírta az arcom. Mondjuk traumának nem nevezném de komoly volt 😅

2017. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

egyre emlékszem.

ált 3.ban,vagy 4.ben a napköziben összeverekedtem egy osztálytársammal.

és a napközis tanár úgy választott szét minket,hogy a hajamnál fogva rángatott le a másik srácról,ez eddig oké.

viszont utána sem hagyta abba a hajam tépését,hiába kértem,ezért elkezdtem addig rugdosni ezek után míg ki nem ment a lába és el nem esett.

rettentő mód meghurcoltak,kihallgatások,szemtanuk beszámolói,fegyelmi tárgyalás,osztályból áthelyezés.

a vége az lett hogy a tanárt elküldték és visszakerült minden a régibe.

2017. okt. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én csak szociopata lettem ezek hatására. Könyörtelen mód áttaposok a másikon.
2017. okt. 21. 00:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Annyira érzéketlen lettem hogy hidegen hagy a másik szenvedése, megedződtem, a szememen is látszik, jöhet bármilyen veszteség engem nem hat meg.
2017. okt. 21. 00:29
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

az emberek 99%a ilyen.

de sokszor van ilyesmiről szó a tv-ben,vagy a rádióban.

pl cserbenhagyásos gázolás,az ürge ott fekszik félholtan az út közepén és az arra járók nevetve fényképezik,de mentőt senki nem hív.

vagy inzulin kómás ember a buszmegállóban és lazán átlépik.

szóval akkor az empátiamentes viselkedés leírásoddal csak annyit demonstráltál,hogy te vagy az igazi átlag.

2017. okt. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiközösítettek, csak azért szóltak hozzám, hogy hogy elmondják milyen ronda vagyok, egyedül voltam évekig a leghátsó padban.
2017. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!