Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Iskolai traumák, nektek...

Iskolai traumák, nektek milyenek voltak?

Figyelt kérdés

Iskolás életem, szerintem traumatizálódtam.


Úgy ordít hogy fröcsög a nyál a szájából a nőnek. És mindezt azért mert beszélgetsz órán. Butának nevezte a gyereket ha nem tudta a matekpéldát. Engem mujának nevezett utána azé piszkált valami barom.

A másik pedofil. Például engem maga mellé ültetett és a kis szíve csücskének nevezett stb, utána jó hogy ezért piszkálnak szünetben.

Szünetben mindig ugyanaz a zene szólt ami a tesi tanár kedvence és folyamatosan arról az együttesről beszélt.

Engem a tanár a báttyámhoz és a testvéreimhez hasonlítgatott, hogy én milyen vagyok hozzájuk képest, hát...



Diákok:

Voltak eléggé megrázó események. Sok agresszív roma srác volt. Verekedések mindennaposak voltak. Az iskola udvaron volt külön iskolarendőr és gumibottal csapkodta az egymásnak eső embereket. Sok mindent láttam, a lányok véresre karmolták egymás arcát. Terhes 13 éves.

Rendőrök is vittek el embereket.

Alkohol, cigi az alap volt. Én is rászoktam.

állatkínzás.

Agresszió mindennapos volt én is kaptam, főleg én csendes voltam ezért engem könnyű volt leköpdösni, csúfolni, sőt én még sírtam is, káromkodás az brutál módon az osztályomban, én meg nem voltam olyan.

Akkoriban csodáltam hogy miért vannak kényszeres tüneteim, szorongásom, indokolatlan bűntudatom, hát ezekért..

Az egyik lány leesett tesi órán magasról és a csontja átszúrta a lábát és mentők vitték el. Rossz volt nézni.

Ez volt általános iskola.

A középiskola is durva volt.


2017. okt. 20. 23:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek elég enyhék, ki voltam közösítve (legfőképpen a magasságom és fiúsabb természetem miatt) és néhányszor terrorizáltak a felsőbbévesek. A legjobban az maradt meg, hogy az ebédlő falába beleverte egy srác a fejem, illetve télen néhányszor ellöktek az udvaron, hogy pofára essek a jégen. Volt néhány labdával fejbe és hasba rúgás is, de ezek feltehetően nem szándékosak voltak.

Balesetekre nem nagyon emlékszem, talán volt valami orrtörés esésből fakadóan, de más nem dereng.

2017. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A közép iskola szörnyű volt sokat szívattak,és nyomoréknak tituláltak csak mert más voltam mint ők.Egy időben hittem azt hittem tényleg az vagyok még a plasztikai műtéten is elgondolkoztam.Megpróbáltam változtatni dolgokon de így se tudtak elfogadni.Tovább szórakoztak velem.Így alakult ki bennem egyes emberektől való undor de az ilyen emberek engem mindig megtaláltak akár hova mentem.Végül már senkiben sem bíztam meg,és mindenkiben az ellenséget láttam és így lettem beteg.Miattuk súlyos mentális problémákkal küszködöm mai napig.
2017. okt. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben volt egy köhögős betegségem... pár osztálytársam rohadt viccesnek tartotta, hogy felvegyék a köhögésem, és kiposztolják youtubera.


Aztán még:

- betegesen módon túlféltő idióta szüleim miatt folyton fikáztak meg kiröhögtek a suliban

- amiért eminens voltam, minden hibámat 100xosan felnagyították a tanárok, és jött ez a "basszus, hát én téged PRECÍZnek meg OKOSnak ismertelek meg, hogy voltál képes HIBÁZNI?"

- végzős évben nem kaptam év végén nagydíjat, pedig megérdemeltem volna... ami következő évben, amikor öcsém végzett, még nagyobb tőrdöfés volt, mert akkor a nálam sokkal kevesebbet elért embereknek is úgy dobálták a nagydíjakat

- szalagavatón hölgyválaszos hagyományú suli... direkt a legnyomibb srácot választom, és ő is visszautasít, mert duci vagyok meg "stréber"... és csak akkor kullog vissza, amikor a tuticsajszi a képébe röhög, miután elment ő megkérni

- ezzel nem b.tattak nyilvánosan és közvetlenül, de azért elszólásokból nyilvánvaló volt, hogy rondának tartanak meg cikinek, amiért tanulok

- utóbbihoz kapcsolódva meg egy járulékos elem, egy haverja pár hangadó srácnak, aki nem járt az osztályba, folyamatosan b.tatott (nem egyenesen, de virágnyelven), és ahelyett, hogy bárki megvédett volna, ott röhögtek a háttérben...

2017. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!