Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy néhány nő...

Miért van az hogy néhány nő fel borotválja oldalra a haját oldalt vagy zöldre festi és ezzel totálisan elcsúfítja magát?

Figyelt kérdés
Ez nem valami figyelem felhívás magára nézve,vagy pszihés zavar?

2017. okt. 25. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Azt hiszi ezzel lesz "egyéniség". Mert belül olyan üres mint egy üres májkrémes doboz. Muszáj valahogy felhívni a figyelmet mert különben mindenki átnéz rajta.

Most legalább megbámulják, csak éppen nem azért mert "egyéniség" hanem mert egy szerencsétlen.

2017. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűen tetszik nekik.
2017. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Van, akinek ez tetszik. Mindenkinek más az ízlése és a stílusa. Nem minden nő ugyanolyan, külsőleg sem, és belsőleg sem.

Nekem sem tetszik ez az frizura, de nem zavar, ha másnak van. Én tuti nem csináltatnék ilyet. De nem lehet mindenki ugyanolyan, mint én. Pont az a jó, hogy ilyen sokféle ember van :)

2017. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
tipp: nekik tetszik, és a te személyed nem érdekli őket.
2017. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én ahány ilyet ismertem, felborotvált, zöld meg piros hajú, a legtöbb lelki beteg volt, nem tudott dolgozni egy helyen, drogozott...(3 at ismertem életem során)...ezért gondoltam, hogy ez valami figyelemfelhívás.
2017. okt. 25. 14:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5: Nekem egy barátnőm leborotváltatta oldalt, de nem normális volt, dolgozik, stb.

Egyébként csak ideig volt neki olyan, aztán visszanőtt és újra már nem csináltatta meg.

Ettől még nem lesz senki sem rossz ember :)

2017. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Ez most valami idióta trend, de nekem is okádnom kell tőle. Van egy lány, akinek gyönyörű, dús hajzuhataga volt eredetileg, erre ledúratta ilyenre, és a viselkedése is r**ancos lett...
2017. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Miért van az, hogy valaki nem jut el odáig, hogy rájöjjön: nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése? Ez valami pszichés zavar?
2017. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem a színes hajú csajokat (15F)
2017. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9es vagyok, elirtam, 25F :D Nem vagyok mar 15 :D
2017. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!