Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az animésekről?...

Mit gondoltok az animésekről? (Lehetőleg ne animések válaszoljanak😂)

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok róluk ? Van animék barátaitok? Szerintetek máshogy viselkednek? Vagy mondjuk van amiben különböznek azoktól akik nem néznek animét? 😵 Mostanában ezek a kérdések lebegnek a szemem előtt 😂😂 kíváncsi vagyok rá

2017. okt. 26. 19:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Értem 😉

Köszi a válaszokat 😋

Amúgy én azt nem értem hogy sok embernek honnan ered ez az előítéletesség.... Mint pl: soha nem hallgatott k-popot de ő utálja vagy csak szimplán nem szereti... Ezt soha sem értettem... Ha már kipróbálta akkor értem ... De így..

Én sem hallgatok mondjuk k-popot de az nem egyenlő az utálattal/nem szeretemmel ..

Valahogy ezt tényleg soha nem értettem.. ugyan ez az animékkel! Vagy csak én vagyok ilyen gyerekes/fura? 😅(Ja, és igen most nem az emberekről beszéltem 😂 eltérően a témáról bocsii)

2017. okt. 26. 22:01
 12/23 anonim ***** válasza:
90%

"Fura emberek, akik gyerekes ostoba japán rajzfilmeket néznek"


Ezt gondoltam róluk. Amíg el nem kezdtem animét nézni :D Azóta rájöttem, hogy az anime nem csak a számomra valamiért mindig is taszítónak tűnő Narutóból áll. Tény, hogy vannak gyenge darabok (na meg a hentai, hárem, amiket messze el kell kerülni), de egyes animék bármilyen jó filmekkel/könyvekkel szemben is versenybe szállhatnának. Pl. Death Note, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, csak hogy két példát említsek. Mielőtt bárki gagyinak vagy gyerekesnek titulálná az animéket, nézze meg ezt a kettőt, aztán mondja, hogy nem jók.

2017. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%

(na meg a hentai, hárem, amiket messze el kell kerülni)

Miért kellene , sokaknak ez is bejön.. nem tetszik nem nézed

2017. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom 😊

+ A képekről nem jön rá senki milyen az egész anime világa... Annyi anime van nem értem az előítéletességet! Vannak komoly művek! Olyanok is amik szerintem mindenkit megtudnak nevettetni 😊 amúgy visszatérve az animésekre... Nem ismerek sokat max 2-3-at de nem igazán jövök ki velük ... Sőt

Ami érdekes mert én is animés vagyok 😂

2017. okt. 26. 22:13
 15/23 anonim ***** válasza:
84%
Animés és animés között is van különbség, kérdező :D Vannak a hárem-ecchi fanok, a vicces/könnyed animék rajongói, a horrorfanok, a kultúrsznobok, a "mindenevők"... a legjobb mindenevőnek lenni, mert akkor nagyobb lesz az esélye, hogy más animéssel sok közös animétek legyen.
2017. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%

Alapjáraton utálom a nagytöbbségüket. Leginkább azért, mert a javuk plebejjus szar, akik láttak párat a közepes szintet is csak alig-alig megütő fostengerből, aztán egyből mindent tudtak, meg ez mestermű, az mestermű. Ha meg valamiben nem robban fel valami 3 percenként, nem úszik a vérben, vagy nem hal meg tragikusan egy jellemtelen Mary-stu, hogy hátrahagyja hasonló kvalitásokkal rendelkező szerelmét, esetleg még nem digitálisan animálták, az már befogadhatatlan.


Ráadásul túlzásba viszik a rajongást és ha nem animésekkel vagy agysejtekkel is rendelkező animésekkel szemben kell védeni a kedvenceiket, nagyon vehemensen kínosak tudnak lenni. Ezzel rossz bizonyítványt állítanak ki a médiumról és a fogyasztóiról is.


Ha pedig valaki legalább érdeklődik, hogy ne alaptalanul ítélje meg a médiumot és rákérdez, mit érdemes megnézni? Megkap egy listát azokról az atom népszerű átlag alatti szarokról, ami után elégedetten bólinthat, igen, az anime tényleg egy hordó hígfos. És minden joggal, mert amit az orra alá toltak, az tényleg pontosan az.


Kb. ennek a csúcsa az előbbi Watchmojo animés videói. Nekik fingjuk sincs róla, mégis telibe trafálják a plebejjus ízlésvilágot.

2017. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%
Az előző válaszadóba szerintem szerelmes lettem.
2017. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
68%
Akik kijelentik, hogy az animék gyerekeknek szólnak és többségében értelmetlen "tömeg" sztorik azoktól kérdezem: Láttak már rossz filmet? Szerintem az emberek többsége igen, mégse jelentik ki, hogy az összes film rossz és csak hülyék nézik őket. Persze vannak Bocu no pico szintűek, de ott van az FMAB vagy Death Note esetleg Steins Gate. Szóval nem kell egyből elítélni, ha nem tetszik akkor hagyd ott.
2017. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%
nézd meg a kampfert
2017. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem tök jó fejek sőt a gondolkodásuk és sokkal tapintatosabbak mint akik nem nézik mert szerintem akik nem nézik azok sokkal bunkobbak mint akik nézik. Azok akik nezik az animet úgy gondoltam hogy nem ilyen hentai ecchi meg hogy csak ilyeneket néznek pl én mult hónapban kezdtem tudom hogy nem kértél animes véleményt de azért gondoltam elmondom :)
2017. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!