Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Szűz jegyű ember hogyan...

A Szűz jegyű ember hogyan javíthat a szörnyen rossz tulajdonságain?

Figyelt kérdés

Nem szeretem magam.

Nem szeretem az önbizalomhiányomat, a hosszas őrlődést dolgokon, a bizonytalanságom, a gátlásosságom.

Érzem a hátrányát annak is, hogy nem vagyok kezdeményező típus, és nem vagyok spontán. KOnkrétan annyira nem, hogy az élet elmegy mellettem és nem élem meg.


Rájöttem, hogy nem szeretek így élni és hogy szeretnék változni. Már az utóbbi időben ezen próbálok javítani. Aztán most elolvastam a a horoszkópom/szűz jellemrajzot és ledöbbentett, hogy csak rosszat írnak.

Én már ott el lettem cseszve, hogy rossz napon születtem.


2017. okt. 26. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
mi az aszcendensed,holdjegyet és a többi bolygód? nagyon fontos mert azokkal együtt tudod ki hozni a legjobbat magadból! önmagában a napjegy semmii
2017. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze minden amiatt van mert "rossz" csillagjegyben születtél...
2017. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamrol olvastam volna. :D

Nem feltetlen rossz tulajdonsagok ezek.

Pl ha kepes vagy 10 percet azon agyalni, milyen csokit vegyel, az se hatrany (jo, abban a pillanatban epp lehet) , de ez azt jelenti, hogy nagyobb osszeg kiadasa eseten is kepes vagy megfontoltan donteni, nem szorod a penzt.

Az, hogy nem tudsz kezdemenyezni, nem akkora baj szerintem, mintha minden emberre raeroltetned magad. Igy masok keresnek majd teged, de ok se biztos , hogy teged akarnak, hanem csak valakit mar. Igy te szepen eltudod donteni, hogy kell-e az az ember az eletedbe. :) Az ilyen jokat talald meg a rosszban! Te vagy a Szuz, te ha akarnal se tudnal Skorpio, Bak lenni pl. Ez vagy te! Fogadd el es azt is, hogy masok igy szeretnek. Kicsit bizalmatlanabb vagy az emberekkel szemben, de semmi problema. Annal tobb igaz baratod lehet, minnel jobban szelektalsz. Ha jol gondolom a munkaban szorgos vagy es kitarto. Erre legy buszke pl. Nincs jobb munkaero a Szuznel.

Ezek miatt a ,, hatranyos tulajdonsagok,, miatt folosleges azt erezned, hogy elmegy melletted az elet. Amig vannak barataid, akikkel egyutt eltudsz tolteni egy heten x orat, kikapcsolodtok, amig vannak szuleid, akik szeretnek, amig van munkad/jarsz iskolaba, addig kar ezen ragodnod, hogy nem tortenik semmi, hiszen ez maga az elet!

Az hogy visszahuzodobb, csondesebb vagy, nem jelenti, hogy rossz is vagy! Inkabb ertekesebb, mert nem hozol hirtelen dontest, nem vagy kapkodos, tudsz oszinten szeretni es biznak benned az emberek.

Latod mennyi jo tulajdonsag?:)


21L / Szuz csillagjegy

2017. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Éppen úgy, mint a skorpió, a halak vagy a bika jegyű.
2017. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Személyiséget változtatni nem lehet viszont formálni lehetséges. Keress olyan baráti köröket, ahol el tudsz lazulni. Ha felnőtt vagy, akkor az neccesebb, de nem lehetetlen. Ha tinédzser vagy, akkor szépen formálhatod a karakteredet.

Na, na nem rossz napon születtél. Butuska vagy. És nem akarod elolvasni a szűzek pozitív tulajdonságaikat? Mert én szívesen leszek egy megbízható emberrel, mintsem egy pletykással.

Azért próbáld meg színesben látni a dolgokat. Úgy el tudsz indulni. Üdv.

2017. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató kommenteket!!!

Első, ennyire nem vagyok képben a dologban sajnos.

2017. okt. 26. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Azokat pár további adatból lehet kiszámolni. Kell hozzá a pontos születési dátum, időponttal, helyszínnel, valamint a hitelkártyaszám, annak az érvényességi ideje, és biztonsági kódja.
2017. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod nézni: [link]


Mintha a fiamat olvastam volna,pedig a legstabilabb legmegbízhatóbb emberke az egész családban mégsem látja..Egy biztos pont vagytok ebben a stresszes káoszban,sztem vedd meg azt a csokit spontán kapásból,utána vond le a konzekvenciát,majd kezdd el értékelni ami kijött eredményül...legfeljebb röhögsz egy jót. ;)

2017. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, a Szűznek is megvan a helye a világban. Szűz jellegűek a legjobb könyvelők, rendszerezők. Amit olvastál, az konkrétan NEKED szól vagy csak bulvárban olvastad? Te nemcsak Szűz vagy, hanem mindenből van benned egy pici más-más arányban. Milyen napon születtél?
2017. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!