Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lenéznek az egyetemista lányok?

Lenéznek az egyetemista lányok?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt,aki a 2.diplomáját csinálja. Nagyon jól szituált csaj, a beszédén is érződik,hogy okos,intelligens.

Én asztalos vagyok, szóval más kategória kicsit.

Amint ezt megtudta,szépen lekoptatott.

Ugyan így jártam egy másik egyetemista lánnyal.

Valamint amikor éppen meló után voltam egyszer,olyan ruhában, próbáltam szemezni gy egyetemista lánnyal a villamoson(az egyetemnél szállt fel,mappa volt nála,nyilván egyetenista), próbáltam mosolyogni,erre kaptam pár lenéző pillantást és tovább sétált.

Komolyan itt tartunk?:/

Mire olyan beképzeltek ezek a lányok?

Az először említett lánynak azóta van pasija, aki szintén diplomás.

Úgy látszik ma is fent maradtak ezek a társadalmi rétegek,csak nincs kinondva???

25F



2017. okt. 28. 21:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%

Miért kellene az öledbe hullania bárkinek, ha szemezel vele? Van párja, nem érdekli, tolakodónak érzi, stb stb. Nem kötelező ám csábos üzemmódba kapcsolni, ha valaki szemez veled. Hogy lenéző volt, azt az előző két eset fényében be is beszélhetted magadnak.

Általánosítani meg nem lehet. Volt 3 csak, akivel nem jött össze. Na bumm. A hajuk milyen volt? Mert talán megtoldhatnád azzal, hogy a fekete hajú egyetemisták lenézőek.

Most érted...

2017. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
*csaj
2017. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%

ha melósruha van rajtad,onnantól lehetsz te adonisz akár,akkor sem fognak emberszámba venni a magasabban kalibrált nők,akkor se ha éppen egy új audiba szállsz be.

de ha menő öltöny van rajtad,viszont kocsira már nem telik és egy holland bringával jársz,akkor meg vonzó környezettudatos önmegvalósító leszel.

legalábbis első körben.

2017. okt. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

Az egyik barátom történetesen pont asztalos. Néhány év alatt kinőtte magát a bútorgyártásban, és komoly cége van mára. Az irodájában az ilyen tucat-egyetemista lányok harcolnak, ha meghirdet egy-egy állást.

Meséli, hogy -szinte- mindegyik megpróbálja bevetni a bájait csak, hogy felvegye.

A lényeg, hogy ilyenkor a fagyi visszanyal.

2017. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14. Na de nem lehet minden asztalosnak komoly cége.
2017. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%

Én orvosin vagyok ötödéves, nem néznélek le. Főleg, hogy az asztalos szerintem kimondottan jó szakma, kell hozzá érzék és kreativitás, hogy valaki jó legyen belőle. Ugyanakkor én pl. a buszon nem szoktam szemezni, de nem amiatt, hogy valakin munkásruha van-e. Ha már randiznánk, és úgy kerülne szóba, akkor eszemben sem lenne ezért lekoptatni, ha amúgy szimpatikus vagy.

Ahogy megfigyeltem, az évfolyamtársaim többnyire egymással járnak. Valahol talán ez is érthető, hiszen ha a másik is hasonló cipőben jár pl. vizsgaidőszakban, akkor jobban megérti, hogy azidőtájt nem nagyon érsz rá, lehet közös szakmai érdeklődés is stb.

2017. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#14 hiába van komoly cége, ha csak ezzel tud csajozni, nem a vonzerejével :D
2017. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
9%

Utolsó! Ezért kár volt koptatnod az iskolapadot, ha ez jött le neked.

Komolyan azt hiszed, hogy valakinek az okból van százmilliós cége, hogy közelebb tudjon kerülni néhány csóringer csaj hüvelygombájához??!

2017. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos amit írsz egy nagyon szomorú eset. Egyetemre járok(orvosi), AZONBAN soha sem vetettem meg a fizikai munkát. Glettelés, hegesztés, festés,alapvető barkácsolás, motorkerékpárszerelés, stb. Tehát sosem jelentett gondot, hogy bepiszkítsam a kezem. És mire akarok kilyukadni?Egy példa: amikor egyik alkalommal a körmöm alatt ott maradt egy kis olaj motorszerelés után, mert nem volt időm otthon 100%-osan megmosni a kezem, és sietnem kellett, úgy mentem előadásra. És aki mellettem ült elég feltűnően nézte a kezem. Tehát sokan nem is tudják mi az, hogy munka. Sajnos ilyen világot élünk... Azt mondom, mint tanács, próbálj meg olyan helyekre menni, ahol több egyetemista van, próbáld meg, és ha találsz olyat akivel megértitek egymást, az már nagy siker. De különben nagyon sok egyetemista nő (képzelheted orvosin) annyira beképzelt, annyira önelégült, hogy az már undorító. Nem azt mondom, hogy ne ismerkedj egyetemista lányokkal, de az biztos, hogy az első benyomás kulcsfontosságú. Mindenesetre sok sikert!
2017. okt. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
23:52 -es válaszoló vagyok. Nem tudom számít e, de gondoltam leírom utólag, hogy 19/F vagyok.
2017. okt. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!