Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire meg tud változni gimi...

Ennyire meg tud változni gimi után egy lány, szükre egérből szexi, elismert nő?

Figyelt kérdés

Most volt a 15.éves osztálytalálkozónk.

Sok nagyszájú volt gimis társ most kicsit lecsúszott,vagy válságban van, az akkori menő csajok kiégettek +15 évvel idősebbnek néznek ki a koruknál.

Volt egy nagyon csendes, visszahúzódó lány, sokan tőlünk csúfoltál éppen ezért.

Az oszt.találkozóra azonban egy gyönyörű,sikeres nőként érkezett. Cégvezető,van egy szuper féjre,aki nem csak hogy helyes,de elég sokra vitte,van két gyönyörű kislányuk, gyönyörű házban élnek,szóval minden jól alakult.

Persze a sok volt női oszt.társaknak most már savanyú volt a szőlő és ezért kezdtek el pletykálkodni.

Sokat beszélgettünk(anno is kedvdeltem,de mivel a “menő”srácok közé tartoztam,nem akartam rombolni az imidzsemeg(de hülye is voltam))

Mondta hogy bizony az egyetemen új közegbe kerülve már egy másik arcát tudta mutatni, nem volt beskatulyázva. És ez szépen lassan erőt adott neki.

Mindegy is...olyan jó volt látni:))

Belegondolok ha akkor is láttam volna benne amit most...de már késő.

Mit gondoltok erről?

39F



2017. okt. 30. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Anya is ezt mondta az osztálytalálkozójuk után:)

Ő átlagos/szép volt akkor is, most is, akik menők és szépek voltak, azok elhíztak/lezüllötek és boldogtalanok lettek, a kövér/szürke kisegér lányokból pedig gyönyörű, sportos, magabiztos nők lettek.

2017. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a tapasztalatom. 49N
2017. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést már többször feltetted.

Te lennél az a lány?

Nem bántásból kérdezem.

2017. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori eset, sok példát tudnék mondani, a saját osztálytársaim közül. M. Éva, a suli szépe, most egy dagadt disznó, valószínűleg alkoholista is. H. Hajni, a csúnyácska lány pedig egy bombázó lett. Körülmények, elhatározás, szerencse, kitartás, sors, stb alakítják mindenkinek a személyiségét.
2017. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A mi osztályunk három éve ballagott, de már most látszik ez a tendencia. Már látszik, ki az, aki csúszkál az egyetemen, otthagyja, van gyereke egyéjszakás kapcsolatból, és ki az, aki kitejesedett az érettségi után, vagy akinek már most jó állása van, úgy, hogy még csak idén diplomázik!

Szóval igen, szerintem ez mindenhol így van. Mondjuk nálunk a lányoknál kb. egyértelmű volt, hogy mi lesz, a fiúknál viszont nagyon szembetűnő a változás. Az osztály legnagyobb "lúzere" (nem azért tartottuk annak, mert csúnya volt, hanem mert idegesítő) felnőtt, és egy érett, komoly fiatalember :) Ilyenkor kicsit én is sajnálom, hogy gimiben elszalasztottam, szerelmes volt belém. De annyira azért nem rágódom rajta, örülök a sikerének, én meg megpróbálom a saját karrierem építeni.

2017. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez amúgy elég gyakran megeshet. Okai:

- ált. a menők azok a hangadók, ált. azok a hangadók, akik lázadnak, akik meg lázadnak, azok meg eléggé kiélik magukat a legtöbb esetben... nem csoda, hogy a suli menő csajai közül sok tisztára lepukkan időskorára. Vagy azért, mert az arcán, testén meglátszik a cigi/pia/drog, vagy azért, mert akkor sem volt szép, csak hangadó meg k...s (és aki alapból nem szép, és ilyen életet él, az csak rondább lesz, ha nem ápolja magát testileg-lelkileg)... vagy azért, mert mondjuk tinikorában az ember, ha nem beteg és nem örököl tényleg szar testalkatot, úgy is vékony tud lenni, ha közben egyáltalán nem figyel oda a diétára, mozgásra... na az ilyenekből lesznek a skinny fat meg elhízott emberek... mert mondjuk 20-30-40 évesen is lecsúszik a napi 3 sajtburger meg 2 tábla csoki, csak az anyagcseréje lelassult.

- sok szülő nem engedi önmegvalósítani a gyerekét a külsejét illetően... van, aki ellen fellázad a gyereke, van, aki ellen nem, mert mondjuk nem mer / tudja, hogy nincs értelme stb. Rengeteg olyan lány, aki nem nézett ki olyan jól nálunk, azért volt ilyen, mert a szülei megmondták neki, mit vehet fel, mit kenhet fel az arcára, milyen hajat vágathat... komolyan szebben néztem ki még pluszkilókkal 20+, mint mondjuk 15 évesen, mert pl. rámkényszerítették, hogy fogjam össze a hajam mindig, alaktalan ruhákban járattak, sajnálták a pénzt samponra, nem öltöztem divatosan, nem volt hozzám illő hajam, nem engedték, hogy krémezzem az arcom stb... Na náluk van az, hogy elszabadulnak otthonról, és hirtelen sokkal előnyösebben néznek ki.

- ha már egyszer beskatulyáznak vkit kb. 3-4 hónap alatt a gimiben, abból rohadt nehéz kitörni. Ha próbálkozik, akkor sem dicséretet kap, hanem azt, hogy "nézd, höhö, a lúzer próbálkozik, de nyomi"... miközben lehet, a változás már érik benne több éve, de vár gimi végéig, hogy ne rajta csámcsogjanak

- én azt tapasztaltam, hogy a gimis korosztály (meg mondjuk az előtte levő 1-2 év) úgy működik, hogy a srácok nem az iránt érdeklődnek, aki szép/kedves, hanem akiről a legjobban el tudják képzelni, hogy ledobja a bugyit, mert tombolnak a hormonok. Aztán olyan 19-23 éves korukra kezdenek el megérni (már aki, ugye, van, akinél ez jóval később következik be), és kezdenek el más értékeket is nézni a csajokban, mint hogy ki menő/divatos és kinek mennyire van kirakva a melle. És akkor már labdába rúgnak náluk azok a csajok is, akik a suliban csúfolva voltak, amiért nem divatos ruhákban jártak meg stréberek voltak... a figyelemtől, ha normális srácoktól kapja, egy nő ált. kivirágzik, és már az önbizalomtól, vidámságtól is vonzóbb lesz egy nő... ez is benne van abban, hogy a szürke kisegérből hogy lesz bombanő

2017. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én régen szürke kisegér voltam, rengeteget csúfoltak a kövérségem miatt. Sokat sírtam. Ez általános iskolában volt. Gimnáziumban változott a helyzet. Elkezdtem fogyni, magabiztosabb lettem. Az egyetem még többet segített. Igaz, még elférne nekem egy kis önbizalom, de anno rengeteget rombolták. :) Azok akik csúfoltak meghíztak. Tanulni sem tanultak tovább... Az egyik kozmetikus, a másik fodrász, a harmadik pedig a postán dolgozik.
2017. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszoló vagyok.

Azt még hozzáteszem, hogy nem ismernek meg engem sem az utcán, és ez azért van, mert teljesen megváltozott a külsőm, persze pozitív irányba. Szerintem ez egy elég gyakori helyzet.

2017. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy nyíregyi viszonylag erős gimibe jártam, ott is volt egy csendesebb lány aki osztályelső volt, de terjesztették róla hogy alkalmizik fiúkkal. Később talán elköltözött, utolsó 2 éven nem láttam. Szóval a látszat nem minden.
2019. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!