Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes szülőknek miért kell...

Egyes szülőknek miért kell mindenhova magukkal hurcolászni a babakocsit?

Figyelt kérdés

A gyerek ott futkározik mellettük, vagy sétálgat, ha elfárad, viszik kézbe, de teljesen feleslegesen ott tologatják mellette az üres babakocsit, ami baromi sok helyet foglal.

Nemrég voltunk kirándulni valahol, és egy kiállításon is alig lehetett elférni, mert az idióta anyukák/apukák keresztbe fordították meg tologatták a szűk helyeken is az üres babakocsikat, a gyerek meg már ott rohan előttük 10 méterre. Volt egy terem is, ami tele volt babakocsikkal, közben meg ott díszelgett a tábla, hogy "Nem babakocsiparkoló!"


Ha nem létszükséglet, meg a gyerek elvan nélküle is, minek cipelik mindenhova a hatalmas babakocsikat, amikor csak a helyet foglalják el mások elől?

Buszon ugyanez. Beteszik a hatalmas babakocsikat a busz közepébe, ott már állni sem lehet, így jóval kevesebb ember fér fel a buszra, anyuka/apuka meg ott ücsörög a széken, mellette meg a gyerek.


Csak engem idegesít ez a jelenség?



2017. nov. 1. 19:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ez az első ilyen kérdésem, szóval a másik kérdést nem én írtam ki.

Én csak kíváncsi vagyok, hogy ha már magukkal cipelik, akkor miért vannak felháborodva, ha valaki szóvá teszi, hogy nem férnek el tőlük?

A kiállításon ugyanez volt, ahol voltunk.

2017. nov. 1. 21:48
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

Megírtam a választ,

mert él,jogai vannak és ő a kisgyerekes anyuka,aki mindenkinél előrébb való.

Őt tisztelni kell,Ő szült,Ő anya.

Ő az isten.Ő szoptat,Ő ellát,Ő nevel.

2017. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%

Ugyanannyi joga van a kisgyerekes anyukának a kiállításra menni, mint a kedves kérdezőnek. Lehet, hogy zavarja a kérdezőt a babakocsi (biztosan lebénul ha kikerüli). Ez olyan mint a buszon a hajléktalan. Ha van jegye akkor nem zavarhatod el.

Kiváncsi leszek, hogy kérdezőnek 10 év múlva is ez lesz a véleménye.


A kivànom, hogy ez legyen az életedben a legnagyobb probléma.

2017. nov. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12#-es egy normális társadalomban...igen, megbecsülnék a nőket.. amúgy ugorjátok át ha annyira zavar, hátnem???

Nektek nem volt anyátok meg babakocsitok tán röhejes ez a babakocsi-fóbia.

2017. nov. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!