Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves koromig fogok nőni?...

Hány éves koromig fogok nőni? (kicsit zavaró a magasságom. )

Figyelt kérdés
Nos az az igazság hogy én tavasszal leszek 18 éves(fiú),de most vagyok 193,5cm, nyár elején még csak 192 voltam...szüleim magasak,apám 190 ,anyám 175,viszont kezdek kicsit félni hogy abnormáisan magas leszek,félek hogy meghaladom a 195 centit...Hány éves korig is nő az ember?Hogy van ez?

2017. nov. 3. 03:54
1 2
 11/11 anonim válasza:

Tudod, annyira ne sajnáltatsd magad, mert egyik barátnőm 12 éves, és 177 cm. Annyira nem nagy a magasságod, hidd el, fogsz találni valakit, aki magasságban is passzol hozzád.


A barátnőmnek nem mondták, hogy meddig fog nőni, viszont neki megállapították, hogy hány centi lesz nagykorában. Pesten, meg nagyobb városokban is van szerintem, megröntgenezik a kézfejedet, és elmondják, hogy milyen magas leszel felnőtt korodban. Ne aggdj, minden rendbe jön!

2017. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!