Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az animésekről?

Mit gondoltok az animésekről?

Figyelt kérdés
Természetesen főként olyanok válaszát várom, akik nem néznek animét. Én elég sok animét láttam/nézek, és úgy érzem az emberek ezt a "nyomisággal" kapcsolják össze. Az én stílusom például cseppet sem olyan, mint a legtöbb animés ismerősömé, ezért rólam meg sem szokták mondani, hogy az vagyok, de miután elmondom mindig meglepődnek, furcsán néznek rám, vagy megkérdezik miért nézek egyáltalán. Nem értem, hogy ha gáz, miért az. Tényleg kíváncsi vagyok, a külső szemlélők mit gondolnak.

2017. nov. 5. 02:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
Összekeverik a rajzfilmmel és a mesével.
2017. nov. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%
Mit kevernek össze előző?
2017. nov. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
3%

Néztem többet is mások kedvéért, és nem változott, hogy nem szeretem.

Megfigyeltem, hogy van egy bizonyos típusa az embereknek, akiket bevonzanak viszont: a furák, akiknek van valami kattanása fejben. Komolyan mondom, teljesen normális emberrel, aki animét néz, még nem találkoztam.

2017. nov. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes: én csak normálisakat ismerek. Van családjuk, munkájuk, barátaik...
2017. nov. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
9%
Azt, hogy hogy tud olyan szarokat nézni. Már boccs
2017. nov. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
3%
#5-össel értek egyet.
2017. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én animet nézek, úgyhogy bocs, hogy válaszolok, de nem értem minek ezzel foglalkozni. Csak saját magadat idegesíted azzal, hogy ha leszólják azt aki anime-t néz. Én elfogadom, hogy van akinek nem tetszik, nem nyomom a képébe, hogy tessék de csak azért is nézd, mert nekem tetszik. Nem rád értem, megértem, ha mondjuk kíváncsi vagy, vagy zavar, csak most eszembe jutott, hogy sokan fel vannak háborodva, hogy ha le merik szólni az anime-ket. Pedig mindenkinek szíve joga mit szeret, meg mit nem, attól még, hogy valaki gáznak tartja, nem fogok sírni és nem nézni :D Szóval, szerintem nem nagyon érdemes törődni vele ki mit szól.
2017. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Az anime semmivel nem rosszabb, mint a könyvek/sorozatok/akármi. Sőt, én azt figyeltem meg, hogy az összes animés ismerősöm értelmes, jó a helyesírása illetve fogalmazása és kreatív, ráadásul sokkal elfogadóbb a többi emberrel. Lehet, hogy kicsit zárkózottabbak és nem jártatják egész nap a szájukat, ami a "normális" viselkedésnek számítana, de ez pont nem negatív tulajdonság, sőt. (Persze itt az igazi animefanokra kell gondolni, nem az ilyen 5-10 animét látott "animerajongókra".

Tavaly kezdtem el animéket nézni. Most akkor tavalyig egy teljesen normális ember voltam, de utána egycsapásra "kattant" és "fura" lettem? Különben sem értem, miért lenne baj, ha valaki - erős idézőjelekben - "fura", csak mert van egy viszonylag ritka hobbija és nem megy a tömeg után.

Amúgy az itteni válaszokból is látszik, hogy az anime fanok- vagy utálók az értelmesebbek. Mi értelmesen meg tudjuk fogalmazni a mondandónk, míg az utálóktól kb. annyi telik, hogy "az anime sz..", "az animések furák", "az aki animét néz, egyértelműen kattant".

2017. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Kèrdező szerintem fiatalon 18-25'-évesen elmegy de nekem később már fura...főként ha egy felnőtt férfi néz ilyet.

Fiatal ismerőseim,barátnőim nézik,engem nem fogott meg cseppet sem.

De semmi rosszat nem gondolok,.

2017. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem fiatalon 18-25'-évesen elmegy de nekem később már fura...főként ha egy felnőtt férfi néz ilyet. "

Vannak kifejezetten felnőtteknek szóló animék, ugyanis az anime nem csak Hello Kittybúl, meg Narutóból áll.

2017. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!